Andarine S4 90tabs – 25mg/tab – 160zł

Na początek

-selektywny aktywator procesów anabolicznych
-indukuje wzrost masy mięśniowej i wzmacnia tkankę kostną
-poprawia mineralizację kości-przyspiesza utratę zbędnej tkanki tłuszczowej
-niweluje rozrost gruczołu krokowego
-nie wykazuje negatywnego wpływu na wątrobę
-nie aromatyzuje do estrogenów

Andarine S4 to produkt wykazujący właściwości anaboliczne, oparty na S-3-(4-acetylamino-phenoxy)-2-hydroxy-2-methyl-N-(4-nitro-3-trifluoromethyl-phenyl)-propionamide). Związek ten należy do grupy SARM-ów czyli Selektywnych Modulatorów Receptorów Androgenowych. Dzięki ogromnemu wpływowi na rozrost masy i rozwój siły mięśniowej często porównywany jest do sterydów, jednakże nie wywołuje skutków ubocznych. Preparat Andarine S4 wpływa na działanie receptorów androgenowych.

Opis

Receptory androgenowe (AR) to grupa receptorów oddziałujących na androgeny lub inne związki steroidowe, dzięki którym możliwa jest regulacja ekspresji odpowiednich genów i zwiększenie syntezy białek. Do najpopularniejszych ligandów AR zaliczamy testosteron i dihydroksytestosteron (DHT). Efekt działania zależy przede wszystkim od lokalizacji aktywowanego receptora androgenowego. Receptory znajdujące się w cytoplazmie w połączeniu z białkami opiekuńczymi (chaperonami) oczekują na pojawienie się odpowiedniego ligandu. Powstały kompleks AR-ligand następnie jest transportowany do jądra komórki. Tam łącząc się z odpowiednimi elementami odpowiedzi na androgeny, znajdującymi się w strukturze DNA zmieniają tempo transkrypcji genów odpowiedzialnych za tworzenie się określonych struktur.

Związki zaliczane do grupy SARM zarówno niesterydowe jak i sterydowe wykazują zdolność przyłączania do domen wiążących hormon (LBD), dzięki czemu wykazują ukierunkowany wpływ na organizm. Indukują wzrost nie tylko tkanki mięśniowej ale także tkanki kostnej, bez wywoływania negatywnych skutków ubocznych przypisywanych zwiększonemu poziomowi testosteronu. SARMy, do których zalicza się S4 zazwyczaj nie ulegają przemianom katalizowanym przez 5a-reduktazę i aromatazę, stanowią doskonałą alternatywę do bardzo popularnych środków anaboliczno-androgennych i innych pochodnych. S4 wykazuje silne powinowactwo do receptorów androgenowych zlokalizowanych w mięśniach i kościach. Indukcję rozbudowy kości potwierdzają badania nad syntezą osteoblastów, wykazując większą skuteczność niż DHT oraz hamując wytwarzanie osteoklastów.
Andarine S4 przy pozytywnym wpływie na wzrost tkanki mięśniowej i tkanki kostnej wykazuje jednocześnie redukcję tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do często stosowanej kreatyny nie wykazuje toksycznego wpływu na pracę wątroby i nerek. Regularne stosowanie produktu pozwala na uzyskanie gęstej, twardej a przede wszystkim odtłuszczonej tkanki mięśniowej co przekłada się na większą wydajność orgaznimu. Wzmocnienie kośćca stanowi doskonałą podporę dla wzrastającego garnituru mięśniowego. Ogromnym atutem przedstawianego produktu jest fakt, że znosi ryzyko przerostu gruczołu krokowego. W przeciwieństwie do finasterydu nie wpływa na zmniejszenie masy mięśniowej.

Dawkowanie

Andarine S4 nie należy do najsilniejszych SARM ów, jednakże pozwala na uzyskanie zadowalających efektów przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnych skutków ubocznych.
Tak jak w przypadku każdej suplementowanej substancji należy pamiętać o możliwości wystąpienia skutków ubocznych. W przypadku produktu Andarine S4 przedawkowanie może wywołać zaburzenia w działaniu receptorów androgenowych zlokalizowanych w gałce ocznej. Zmniejsza się ostrość wzorku po zmroku oraz zżółceniem pola widzenia. Skutki zbyt dużej dawki mijają po kilkudziesięciu godzinach po zmniejszeniu przyjmowanej dawki. W celu uniknięcia wystąpienia negatywnych skutków ubocznych zaleca się suplementację w systemie: 5 dni suplementacji, 2 dni przerwy.
Dzienna zalecana dawka wynosi 40-75 mg przy czym należy zaznaczyć, że bezpieczna dawka nie powodująca zaburzeń widzenia to 50 mg. Dzienną dawkę należy podzielić na kilka mniejszych z czego 1-2 powinna być przyjmowana w czasie około treningowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *