Dlaczego nasz sklep jest rewolucją na rynku Sarm

Pewnie większość z was szuka pewnego i sprawdzonego sklepu SARM z produktami najwyższej jakości.

Jeśli już to czytasz to dobrze trafiłeś, strona sarms.pl to produkty najwyższej jakości producenta Natural Sarms.

Od pewnego czasu mówi się że Sarm to przyszłość dopingu, a wpadki sportowców na tych środkach tylko to potwierdzają. W poniższym artykule szczegółowo opiszemy najpopularniejsze sarmy na rynku.

ostaryna-sklep-tanio-jakosc

Ostaryna

Zacznijmy w prostych słowach czym jest Ostaryna (MK2866), mianowicie jest to selektywny modulator receptora androgenowego czyli bardzo popularny SARM.

Z moich odczuć mogę powiedzieć, że ostaryna jest suplementem diety pozwalającym na odbudowanie jak również stały wzrost tkanki mięśniowej. Ostaryna nie jest sterydem nie konwertuje do estrogenu nie podnosi naszej prolaktyny oraz nie wywiera negatywnego wpływu tak jak sterydy anaboliczne. Ostaryna stała się w medycynie suplementem pozwalającym przy długotrwałych chorobach i stanach zapalnych na podniesienie jak i wzrost utraconej tkanki mięśniowej. Ostaryna stosowana w sporcie w dawkach 3- 5 mg pozwala na znaczne podniesienie suchej i stałej masy mięśniowej czasem nawet o 300% w stosunku do PLACEBO. Ostaryna podnosi również wydolność i wydajność mięśni pozwala na rozbudowę mięśni oraz ich siły. Ostaryna jest środkiem, który pozwala na bezpieczne budowanie masy mięśniowej oraz siły, lecz bardzo ważną kwestią w stosowaniu dawek np. 10-15mg na dobę pozwala na uzyskiwanie suchej i beztłuszczowej masy mięśniowej co jest bardzo ważne w podnoszeniu wydolności oraz wytrzymałości mięśniowej sportowców oraz osób trenujących sporty wytrzymałościowe lub wytrzymałościowo-siłowe. Sportowcy stosujący ostarynę z innymi produktami typu SARM, zauważyli dużo szybszą regenerację organizmu, jak również należy zaznaczyć, że ostaryna spowodowała dużo szybszą regenerację tkanek wywołując wzmożoną syntezę kolagenu w organizmie. Ostarynę można stosować w cyklu w dawkach ok 10mg na dobę celem poprawienia stanu stawów , zregenerowaniu organizmu poprawieniu produkcji kolagenu, w dawkach 15 do 20 mg na dobę by uzyskiwać stałe przyrosty beztłuszczowej masy ciała oraz jeśli chcemy osiągnąć ogromne i spektakularne przyrosty masy mięśniowej siły oraz znaczny przyrost wagi należy zastosować dawki około 25-35mg na dobę.

Stosowanie ostaryny warto przemyśleć nie wpływa ona negatywnie na poziom libido lecz stosowana w wysokich dawkach oraz przez bardzo długi okres czasu może prowadzić do lekkiego blokowania. Ostaryna sama w sobie charakteryzuje się jeszcze bardzo dobrą bioprzyswajalnością oraz bezpieczeństwem stosowania. Należy zaznaczyć, że stosowanie tego SARMU spowoduje rozrost mięśni połączony z utratą tkanki tłuszczowej, ale również wpłynie pozytywnie na przyswajanie minerałów do naszego kośćca.

Dzięki Ostarynie osiągniemy zdecydowanie większą gęstość mięśni, ich ubicie, dużo lepszy wygląd, zwiększy się również ilość widocznych żył na ciele, jak i waskularyzacja. Podniesie się siła jak również wzrośnie masa mięśniowa. Organizm przy stosowaniu ostaryny będzie podatny na przyswajanie większej ilości jedzenia. Ostaryna pozwala nam na uregulowanie profilu lipidowego , jak i zmniejszy poziom glukozy w organizmie.

Przykładowy cykl przy użyciu Ostaryny to 5 tygodni stosowania OSTARYNY w dawce 20 mg codziennie przez ten okres. Pozwoli nam to na jednoczesne budowanie masy mięśniowej przy równoczesnej utracie tkanki tłuszczowej. Stosując Ostarynę w takim cyklu masa przeciętnie powinna wzrosnąć 3 do 5kg, a co najważniejsze po zakończeniu stosowaniu tego SARMU nie następuje utrata nabytej masy mięśniowej.

Dzięki stosowaniu Ostaryny możemy wyleczyć problemy z kośćmi mięśniami i stawami, ostaryna jest pomocna w leczeniu osteoporozy !!!

Stosowanie Ostaryny ma zdecydowanie mniejsze skutki uboczne niż stosowanie sterydów anabolicznych, gdyż ostaryna nie wiąże się w receptory estrogenu, dzięki czemu poprawia już wcześniej nabytą suchą masę mięśniową.

Ostaryna zwiększa aktywność testosteronu w naszym ciele dzięki czemu mamy obniżony stan powiększonej prostaty oraz można zauważyć zmniejszenie objawów trądziku na ciele.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że nie jest to cudowny suplement ale ma też niewielkie skutki uboczne mianowicie ostaryna nie jest metylkowana co za tym idzie nie powoduje dostarczania toksyn do wątroby, przy dużych dawkach powyżej 35mg może się pojawić tzw. ginekomastia.

Należy też zwrócić uwagę, że po upływie 8 do 12 tygodni należałoby zastosować tzw. PCT czyli post cykle therapy ( popularny odblok)

Z uwagi na moje podejście do tego Sarmu mogę śmiało powiedzieć, że stosowanie ostaryny po wszelkich urazach mechanicznych związanych z uszkodzeniami kości, mięśni, ścięgien, przyczepów, stawów, daje nam możliwość dużo szybszego powrotu do pełni zdrowia oraz sprawności sportowej. Ostaryna dzięki swojej budowie w moim wypadku pozwoliła na wielokrotnie szybszy powrót na siłownie i do uprawiania sportu.

Stosując ten SARM w dawce ok. 20-25mg dziennie należy zaznaczyć, że waskularyzacja i widoczna ilość, żył na ciele jest dużo większa dzięki czemu też szybkość przepływu składników odżywczych jest dużo lepsza. Ubicie mięśnia na ciele i jego napompowanie jest znacznie lepsze i nawet przy dawce 20mg dziennie w moim wypadku nabicie mięśnia było wręcz zaskakujące.

Podsumowując w mojej opinii oraz opinii ludzi którzy stosowali ten SARM należy przyznać, że może on nosić miano cudownego środka, który znacząco wpływa na podniesienie naszej sprawności fizycznej wzrost siły oraz poprawę wydolności naszego organizmu, dzięki niemu odniesiemy wrażenie i odczujemy zdecydowaną poprawę działania naszego układu kostnego i mięśniowego jak i doświadczymy poprawy działania stawów w naszym ciele. Zaznaczając, że cykl przy użyciu ostaryny jest zdecydowanie bezpieczniejszy niż stosowanie sterydów anabolicznych, i niesie ze sobą niewielkie lub brak skutków ubocznych.

cardaryna-sklep-sarm

GW501516

GW-501516, określany również jako Cardarine, jest popularnym związkiem, który został opracowany na początku lat 90-tych. Jego głównym celem jest zapobieganie powstawaniu guzów w narządach takich jak tkanka prostaty, okrężnicy i piersi.

Chociaż została opracowana w zupełnie innym celu, społeczność kulturystów zaczęła ją wykorzystywać jako unikalny i potencjalnie potężny SARM (selektywny modulator receptora androgenowego). Dzieje się tak dlatego, że ma zdolność spalania tłuszczu, zwiększa wytrzymałość i skraca czas potrzebny kulturystom na regenerację. Najlepsze jest to, że przy wykorzystywaniu GW-501516 nie ma prawie żadnych skutków ubocznych. Dowiedzmy się więc więcej o tej interesującej substancji.

Czym jest GW-501516 ?

GlaxoSmithKline, farmaceutyczny gigant, opracował GW501516 z zamiarem wykorzystania jego zalet w leczeniu naczyń krwionośnych, serca i cukrzycy. Jednak badania nad tym SARM zatrzymały się w fazie 2, ponieważ badane zwierzęta nie reagowały na niego zbyt dobrze. Jednak takich samych wyników nie zaobserwowano u ludzi, co oznacza, że pomimo niepewnego działania u zwierząt, GW-501516 może być ze spokojem stosowane u ludzi.

Jak odkryto w Caradine?

Cóż, środowisko badawcze zawsze borykało się z próbą znalezienia odpowiedniego sposobu leczenia chorób związanych ze zmieniającym się stylem życia, takich jak zapalenie, choroby serca i cukrzyca.

Na pewnym etapie naukowcy szukali związku, który pozwoliłby zwiększyć wytrzymałość fizyczną przy jednoczesnym przyspieszeniu spalania tłuszczu w organizmie. Wtedy natknęli się na szlak PPAR-delta.

Odkryli, że aktywując tę ścieżkę, mogą natychmiast poprawić wytrzymałość, pobudzić wzrost mięśni, spalić tłuszcz i zwiększyć energię, zmniejszając jednocześnie stężenie lipidów we krwi. Kardaryna jest jednym z niewielu związków, które mają zdolność wiązania się ze szlakiem PPAR-delta. Warto zauważyć, że większość PPAR-delta znajduje się w mięśniach, więc aktywowanie jej w naturalny sposób prowadzi do:

Poprawiony wzrostu mięśni
Zdrowego serca
Szybszego metabolizmu
Zmniejszenia stanu zapalnego
Korzyści z przyjmowania Cardarine
Pomaga spalić tłuszcz
PPAR-delta ma zdolność do aktywacji dużej liczby genów spalających tłuszcz. Niedawno przeprowadzono badanie na ludziach, aby potwierdzić te twierdzenia i odkryto, że Cardarine ma zdolność zmniejszania kwasów tłuszczowych, triglicerydów i białka VLDL.

Pomaga w rozwoju mięśni i zwiększa wytrzymałość
Ponieważ Cardarine może aktywować ścieżki PPAR-delta, może również poprawić wytrzymałość siłową. Jedno badanie wykazało, że związek może zwiększać włókna mięśniowe związane ze szczytową sprawnością fizyczną.

Chroni mózg
Jedno z badań na zwierzętach wykazało, że Cardarine może pomóc w utrzymaniu prawidłowego przepływu krwi do mózgu. Chroni to naczynia mózgowe przed stresem oksydacyjnym. Wiadomo również, że aktywatory PPAR wzmacniają rozwój komórek nerwowych, co może być kolejną korzyścią.

Chroni naczynia serca i krwi
Dowody sugerują, że przyjmowanie Cardarine może rzeczywiście wpływać na działanie naszych naczyń krwionośnych. Badanie przeprowadzone na myszach wykazało, że może ono uniemożliwić uszkodzenie oksydacyjne, które ma miejsce w naczyniach krwionośnych. Przy niższych dawkach stwierdzono, że Cardarine przynosi ogromne korzyści pod względem obniżania stanu zapalnego i uszkodzenia tkanek. Jeśli może to zrobić, może przyczynić się również do zmniejszenia ryzyka i komplikacji związanych z chorobami serca. Wiemy również, że ma zdolność do zwiększania wzrostu nowych naczyń krwionośnych w rzeczywistych komórkach ludzkiego serca. Jest to obiecująca wiadomość dla osób cierpiących na choroby serca, przy czym substancja jest skuteczna tylko w ograniczonych dawkach.

Caradine to przeciwutleniacz
Cardarine jest skutecznym lekiem przeciwzapalnym. Wykazano, że hamuje zapalenie wątroby u zwierząt poprzez aktywację PPAR-delta. Może nawet stłumić stan zapalny na poziomie DNA, powodując spowolnienie genów zapalnych. W jednym z badań Cardarine była stosowana miejscowo na myszy cierpiące na rany cukrzycowe i znacznie przyspieszyła ich gojenie.

Wykorzystując szlak PPAR-delta, Cardarine była w stanie zahamować stan zapalny i promować przeżycie komórek skóry w celu poprawy zdolności skóry do gojenia się rany. Patrząc głębiej, naukowcy odkryli, że Cardarine może również zapobiegać wytwarzaniu cząsteczek zapalnych, takich jak NFκB, IL-6, TNF-alfa i MCP-1.

Potencjalne skutki uboczne

Jak już wspomnieliśmy na początku, Cardarine nie wykazuje zbyt dużego ryzyka wystąpienia skutków ubocznych u ludzi. Zdarzały się jednak przypadki badań, które wykazywały problemy, które pojawiły się u zwierząt. W badaniu na myszach z chorobą wątroby; Wykazano, że Cardarine nasila uszkodzenia wątroby. W badaniach na zwierzętach odkryto również, że Cardarine nie jest bezpieczna do stosowania w okresie ciąży, ponieważ może hamować rozwój płodu. U szczurów wykazywał potencjał wywoływania raka. Ale szczury otrzymywały ekstremalnie wysokie dawki Cardarine przez dłuższy czas. Odkrycie tych i innych zagrożeń skłoniło GSK do wstrzymania badań nad tym związkiem, chociaż nie ma dowodów sugerujących, że miałoby to taki sam wpływ na ludzi. Jeśli myślisz o przyjęciu GW501516, powinieneś rozważyć te skutki uboczne i brak dowodów i podjąć w pełni świadomą decyzję.

Podsumowanie

Powyższy opis powinien dać dobrą garść informacji a temat tego, jak silny jest to suplement. Nie oznacza to jednak, że doping bez diety i dobrych treningów pomoże w osiągnięciu wymarzonej formy. Bardzo ważną rolę odgrywają w tym również suplementy oraz odpowiednia ilość snu, dlatego nigdy nie zapominaj o tych aspektach.

sarms-sarm-kup-sklep-pewny

RAD140

BEZPIECZEŃSTWO ZE STRONY PRODUCENTA

RAD140 to SARM, czyli Selektywny Modulator Receptora Androgenowego, produkowany przez firmę NaturalSarms, która stosunkowo niedawno pojawiła się na rynku. Producent ten jest jednak chce uchodzić za firmę godną zaufania. Linia ich produktów przechodzi przez szereg badań laboratoryjnych, które są później poddane analizie. Badanie te są zlecane laboratorium ze Stanów Zjednoczonych – Microbac Laboratories Ltd, które cieszy się bardzo dobrą renomą. Natural Sarms posiada również certyfikat, który jest potwierdzeniem tego, że skład opisany na etykiecie jest w stu procentach zgodny z rzeczywistym składem produktu. Te wszystkie działania podjęte ze strony producenta mają przyczynić się do tego, by klienci stosujący ich preparaty czuli się bezpiecznie.

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU

Ze względu na to, że środek RAD 140 jest jednym z młodszych produktów oferowanych przez Natural Sarms, to nie posiada on tak licznych badań klinicznych jak starsze środki tego producenta. Niewiele jest badań, które wskazywałyby w jaki sposób działają one na ludzi. Badania, które są rozpowszechnione to eksperymenty przeprowadzane na małpach. Wynika z nich, że suplement ten w bardzo szybkim tempie przyczynia się do wzrostu beztłuszczowej masy oraz obniżenia poziomu tkanki tłuszczowej. Na chwilę obecną brakuje danych o jego efektach ubocznych.

OGÓLNY OPIS

RAD 140 to suplement, który pojawił się na rynku w 2010 roku. Stanowi on zamiennik syntetycznego testosteronu i ma na celu wsparcie we wzroście masy oraz gęstości mięśni. Środek ten przyspiesza syntezę białek, co wpływa na zwiększenie siły. Na dodatek RAD 140 cechuje się bardzo dużą mocą działania.

SKŁAD

Jedna kapsułka suplementu zawiera: 350 mg NAC (N-acetyl L-cysteina), 10 mg TPGS (witamina E) oraz 5 mg 2-Chloro-4-(((1R,2S)-1-[5-(4=cyanophenyl)-1,3,4-oxadiazol-2-yl]-2-hydroxypropylamino)-3-methylbenzonitrile oraz dodatki takie jak mąka ryżowa, stearynian magnezu i żelatyna.

SPOSÓB DZIAŁANIA

RAD 140 przyczynia się do wzrostu muskulatury oraz do straty tłuszczowej masy ciała. Wpływa na wzrost siły i pozwala na uzyskania estetycznego wyglądu. Dzięki zawartości NAC, RAD 140 jest w stanie stymulować syntezę glutationu, co wspomaga procesy detoksyfikacyjne. Dodatkowym pozytywnym działaniem NAC jest większe bezpieczeństwo dla wątroby, która zazwyczaj jest zagrożona przy stosowaniu tego typu suplementów. Zastosowanie witaminy E w RAD 140 skutkuje bardzo dobrą efektywnością i stabilnością preparatu, dzięki temu że jest ona antyutleniaczem. Zaletą tego SARMu jest to, że ma on pozytywne skutki uboczne. Wywiera on korzystny wpływ na wytrzymałość kośćca. Może też ograniczyć zjawisko apoptozy neuronalnych komórek. W porównaniu do kreatyny, RAD 140 charakteryzuje się skuteczniejszym działaniem.

DAWKOWANIE

Środek powinno się stosować raz dziennie w porcji między 10 a 20 mg. Nie powinno przekraczać się 30 mg na dobę. Zaleca się rozpoczęcie dawkowania od mniejszej porcji i zwiększanie jej w sposób stopniowy. Optymalny cykl powinien wynosić od 10 do 14 tygodni. Jednak w zależności od indywidualnych potrzeb może on ulec niewielkiej zmianie. Aby działanie suplementu było całkowicie skuteczne należy zastosować odpowiednią dietę. Pomocny może być tutaj dietetyk, który wskaże co, kiedy, w jakiej ilości i w jakich odstępach czasu jeść. RAD 140 można łączyć też z innymi preparatami. Jeśli chcemy jeszcze skuteczniej podejść do zwiększenia masy mięśniowej to zaleca się stosowanie: RAD-140 + LGD (15 mg + 5-10 mg), a jeżeli zależy nam na szybszym ograniczeniu tkanki tłuszczowej to można stosować: RAD-140 + Cardarine (15 mg + 20 mg).

ZALETY PRODUKTU

Suplement RAD 140 cieszy się sporą popularnością ze względu na to, że nie blokuje HPTA, nie powoduje ginekomastii, nie wywołuje skutków ubocznych oraz pobudza produkcję testosteronu. Preparat ten nie wpływa także na prostatę. Można go również stosować między cyklami sterydowymi. Przy stosowaniu tego suplementu nie trzeba się obawiać o anomalię budowy ciała. Ponadto nie posiada on negatywnych cech anabolityków, które zwykle wykazują preparaty SARM. Charakteryzuje się się bardzo dużym bezpieczeństwem jego stosowania. Pozwala on zwiększyć intensywność wykonywanych treningów oraz podnoszą odporność mechaniczną narządów ruchowych. Stosowanie RAD 140 przyczynia się do regeneracji organizmu i wywołuje on takie efekty jak przy stosowaniu wysokich dawek testosteronu. Cechuje się bardzo dobrą tolerancją przez organizm. Na dodatek organizm nie magazynuje DHT, co ogranicza ryzyko utraty włosów. Skutecznie hamuje on też rozpad komórek. Obecnie RAD 140 jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych z SARMów na rynku.

DLA KOGO

RAD 140 jest to suplement przeznaczony dla osób, które chcą ograniczyć ilość tłuszczu w organizmie oraz zwiększyć masę mięśniową. Może być on stosowany zarówno dla osób, które chcą poprawić swój wygląd jak i dla osób uprawiających sport w sposób zawodowy. Jest idealny dla ludzi, którzy mają niski poziom testosteronu i chcą poprawić muskulaturę oraz dla tych dla których ważne jest bezpieczeństwo zażywanych suplementów. Odpowiednie treningi oraz dieta przyczynią się do skutecznego działania suplementu RAD 140.

sklep-kup-online-sarm

SR9009 Stenabolic

Mechanizm stojący za działaniem SR9009 jest dość trudny. Substancja ta często jest promowana jako selektywny modulator receptora androgenowego (SARM). SR9009, znany również jako Stenabolic, został opracowany wyłącznie w celu zrozumienia rytmu dobowego organizmu. Podczas badań na zwierzętach odkryto, że SR9009 ma bardzo obiecujące wyniki.

SR9009 – cudowny suplement?

W badaniach na zwierzętach SR9009 był w stanie zmniejszyć lęk, jednocześnie poprawiając poziom wytrzymałości i zmniejszając stan zapalny, powodując przyrost masy ciała i obniżając poziom cholesterolu. Jeśli te same korzyści miałyby zostać powtórzone u ludzi, w zasadzie naśladowałyby te same efekty poprawiające zdrowie, jakie mają na nas treningi. Rzecz w tym, że SR9009 nie został jeszcze wystarczająco dokładnie przetestowany klinicznie na ludziach, więc nie wiadomo, jakie byłyby jego skutki uboczne.

Ponownie, badania przeprowadzone na myszach pokazują, że Stenabolic zwiększa aktywność REV-ERB, które są również znane jako antagoniści, którzy zwiększają biodostępność składników odżywczych w organizmie. Zasadniczo, REV-ERB są białkami, które wyłączają BMAL1, aby przywrócić równowagę do wewnętrznego zegara ciała. Jednakże, aby mogły działać, grupa hemu musi je włączyć, a hem jest drobnym związkiem, który przenika całe ciało i zawiera głównie żelazo. Dzięki optymistycznym wynikom badań na zwierzętach dotyczących SR9009 ludzie używają go teraz do celów kulturystycznych, a niektórzy nazywają go nawet ćwiczeniami w butelce”. Jedynym minusem tego jest fakt, że nie ma prawdziwych dowodów wskazujących na długoterminowe skutki SR9009 na ludziach.

W jaki sposób działa SR9009?

Dzięki swojej zdolności wpływania na REV-ERBA (NR1D1, NR1D2) w organizmie, SR9009 wykazuje liczne korzyści zdrowotne. Na podstawie badań przeprowadzonych na myszach REV-ERB wpływa na aktywność rytmów okołodobowych poprzez tłumienie BMAL1 w celu zmodyfikowania wzorców snu i ogólnej aktywności.

Wątroba: Spośród 900 genów kontrolowanych rytmem okołodobowym myszy, REV-ERB może wpływać na około 90% z nich. Gdy zacznie działać, związek ten dezaktywuje geny wytwarzające glukozę, pozostawiając nienaruszoną wrażliwość na insulinę. Jednocześnie zmniejsza reakcję zapalną organizmu, aktywując tworzenie nowych komórek tłuszczowych.
Mięśnie: REV-ERB automatycznie zwiększa aktywność mitochondriów, jednocześnie zmniejszając stare uszkodzenia mitochondriów. Proces ten skutecznie przyspiesza spalanie tłuszczu.
Komórki tłuszczowe: REV-ERB może również dezaktywować geny magazynujące tłuszcz, co z kolei zmniejsza wytwarzanie triglicerydów.
Korzyści ze stosowania Stenabolic
Zmniejsza poziom cholesterolu we krwi
Badanie z udziałem myszy wykazało, że Stenabolic może zmniejszać całkowity poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi, gdy jest przyjmowany co najmniej przez okres od 7 do 10 dni. Inne badanie z udziałem grupy myszy wykazało, że SARM może obniżać poziom triglicerydów i złego cholesterolu, i to bez wpływu na dobry cholesterol.

Zwiększa wytrzymałość
W jeszcze innym badaniu przeprowadzonym na myszach wykazano, że SR9009 znacznie zwiększa wytrzymałość w ciągu 30 dni od pierwszego spożycia. Dowody wskazują, że myszy były w stanie pokonać dłuższe odległości i pracować przez dłuższy czas. Badania te wskazują również, że Stenabolic może tłumić geny autofagii, które prowadzą do zwiększenia liczby mitochondriów w komórkach mięśniowych.

Zmniejsza stan zapalny
W jednym badaniu szczury wykazały zmniejszoną podatność na zapalenie płuc po przyjęciu SR9009 dzięki zmniejszonej produkcji TNF-alfa. SARM zmniejszył także cząsteczki zapalnych komórek nerwowych u szczurów.

Dodaje energię
Ponieważ SR9009 wpływa na cykle REV-ERB, ma to sens tylko wtedy, gdy wpłynęłoby to również na rytm dzień-noc. SR9009 nie miał wpływu na myszy, u których zastosowano go w nocy. Jednak spowodowało gwałtowne wzrosty energii i zwiększoną aktywność u myszy, u których wykorzystano go w ciągu dnia.

Może to być przydatna informacja dla pracowników nocnej zmiany lub często podróżujących, którzy chcą odpędzić sen lub mieć większą kontrolę nad swoimi rytmami snu.

Potencjalne skutki uboczne

Obecnie nie są znane żadne skutki uboczne SR9009. Wyniki badań na myszach nie wskazują na żadne objawy toksyczności wątroby, jedynie zaobserwowano u niektórych z nich przypadki bezsenności. SR9009 nie koliduje również z naturalnymi hormonami twojego organizmu. Oznacza to, że nie potrzebujesz PCT, podobnie jak przy stosowaniu MK677 i Cardarine.

Podsumowanie:

Stenabolic jest bardzo skuteczny i świetnie spala tłuszcz. Mechanizmy stojące za Stenabolic są jedyne w swoim rodzaju. Ten związek pomógł wielu sportowcom i adeptom siłowni pozbyć się ostatniego tłuszczu na ciele w krótkim czasie. Dzięki SR9009 zarówno redukcja, jak i masa może być przeprowadzona w znacznie skuteczniejszy sposób, ponieważ to świetny treningowy booster. W konsekwencji poprawia się również siła. Aby osiągnąć optymalne wyniki, potrzebna jest również dodatkowa suplementacja oraz zbilansowana dieta i odpoczynek.

sarm-sarms-sklep-online-polska

Ibutamoren Mk677

Zanim powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o Ibutamoren, wyjaśnijmy kilka nieporozumień dotyczących tego związku. MK-677 jest również określany jako Ibutamoren, Ibutamoren Mesylate lub Nutrobal. Nie bądź zdezorientowany, to wszystko to ten sam związek – tylko różne nazwy. Ibutamoren jest sprzedawany jako SARM, ale działa jak one tylko w pewnym stopniu. W rzeczywistości jest to środek pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu. Powodem, dla którego Ibutamoren jest tak wyjątkowy, jest zdolność do stymulowania poziomu hormonu wzrostu (GH) i insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1). Można być co do tego sceptycznym, ale naprawdę, nie ma zbyt wielu innych związków, które działają w podobny sposób.

Co to Ibutamoren ?

Ibutamoren jest substancją pobudzającą wydzielanie hormonu wzrostu. Hormon wzrostu jest potrzebny organizmowi do optymalnego rozwoju. Odgrywa kluczową rolę w rozwoju mięśni i tkanek. Jest to dość skomplikowany proces, ale należy wiedzieć, że Ibutamoren nie zakłóca innych procesów biologicznych, takich jak naturalna produkcja hormonów. Oznacza to, że odczujesz wzrost poziomu GH bez skutków ubocznych, takich jak obniżenie poziomu testosteronu.

Jak działa MK-677?

Zakres działania Ibutamoren jest dosyć szeroki i właściwie każda z najpowszechniejszych właściwości może być bardzo potrzebna w przypadku osób uczęszczających na siłownię i chcących zbudować lepszą formę. MK-677 działa imitując aktywność greliny, która jest naturalnie występującym hormonem. Działa jako neuropeptyd w ośrodkowym układzie nerwowym. W większości przypadków hormon ten jest znany ze swojej zdolności do stymulowania apetytu. Jest to dodatek do regulacji dystrybucji energii w ciele. Wpływa również na sposób, w jaki nasze ciała metabolizują tłuszcz. Może również wpływać na naszą zdolność do powrotu do zdrowia po chorobach takich jak cukrzyca typu 2 i otyłość.

Suplementacja MK677 może zwiększyć produkcję HGH bez zakłócania działania innych hormonów. Użytkownicy lubią również fakt, że Ibutamoren nie tłumi istniejących poziomów hormonów wzrostu i testosteronu w organizmie, co jest ogromną zaletą i przewagą nad innymi podobnymi produktami.

Korzyści ze stosowania Ibutamoren

Buduje mięśnie
MK-677 jest popularny ze względu na swoje właściwości anaboliczne. Umożliwia to zwiększanie przyrostów beztłuszczowych, które są oczekiwane przez większość sportowców. Efekty te mogą być aktywowane tylko wtedy, gdy Nutrobal jest przyjmowany doustnie. To dlatego, że nie tylko zwiększa poziom IGF-1, ale także zwiększa produkcję hormonu wzrostu. Wspólnie, korzyści te mogą pomóc zwiększyć rozmiar i siłę mięśni, a jednocześnie znacznie zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej.

Zwiększa gęstość kości
Badania pokazują, że GH może zwiększać gęstość kości, wpływając na obrót kości. Ciekawe jest to, że proces zaczyna się od zmniejszenia obrotu kości, zanim go podniesie, co oznacza, że zobaczenie wyników może potrwać do 12 miesięcy. W kontrolowanym badaniu z udziałem 24 otyłych mężczyzn stwierdzono, że MK-677 zwiększa obrót kości zgodnie z oczekiwaniami. W kolejnych trzech kontrolowanych badaniach MK-677 był w stanie poprawić zdolność organizmu do budowania mocniejszych kości u starszych osób w wieku 65 lat i starszych. W innym badaniu z udziałem 292 kobiet po menopauzie stwierdzono, że MK-677 może znacznie poprawić wytrzymałość kości poprzez zwiększenie gęstości mineralnej. Okazało się to bardzo pomocne w zapobieganiu osteoporozie u kobiet po menopauzie.

Pomaga w zasypianiu
Wykazano, że MK-677 poprawia jakość i ilość snu REM u młodych i starszych uczestników wielu badań. Poza dowodami naukowymi istnieje wiele niepotwierdzonych dowodów na poparcie tego twierdzenia. Wielu użytkowników doświadczyło lepszego snu w wyniku stosowania MK-677. Wszyscy wiemy, że sen jest ważną częścią kulturystyki. Pozwala nam to szybko odzyskać siły i zyskać nową moc na następną sesję treningową. Przy stosowaniu Sarmów regeneracja jest znacznie lepsza, co przekłada się na o wiele lepsze rezultaty na siłowni.

Długowieczność
Po zakończeniu dojrzewania poziom wydzielania hormonu wzrostu w organizmie drastycznie spada. Jednak biorąc MK-677 może rozwiązać ten problem, ponieważ może zwiększyć poziom IGF-1 i GH. Sostując Ibutamoren sprawiamy, że nasz organizm utrzymuje się w podobnej kondycji, tak jakby był wciąż w bardzo młodym i witalnym wieku (jedyną różnicą jest to, że już nie urośniemy w zwyż).

Efekty nootropowe
Ponieważ Ibutamoren może stymulować receptor greliny, może również powodować działanie nootropowe. Powiedziawszy to, nie ma dowodów empirycznych sugerujących, że związek ma jakikolwiek wpływ na wydajność poznawczą. Wiemy jednak, że MK-677 może pomóc poprawić funkcjonowanie mózgu poprzez pośredni wpływ na dwa mechanizmy, a mianowicie:

Poprzez wzrost IGF-1, który pomaga zwiększyć zdolność uczenia się i zatrzymywania pamięci
Poprzez poprawę ilości i jakości snu REM. Sen jest niezbędny do zapewnienia optymalnej funkcji poznawczej.
Skutki uboczne
Najczęstsze działania niepożądane związane z MK677 obejmują ból mięśni i zwiększony apetyt. Niektóre badania wykazały, że uczestnicy mieli zmniejszoną wrażliwość na insulinę i wyższy poziom glukozy we krwi na czczo. Są to te same wyniki, które pokazują ludzie, którzy mają wyższy poziom hormonu wzrostu.

Trzeba zaznaczyć, że Ibutamoren powoduje zazwyczaj brak efektów ubocznych, lub bardzo małą ich liczbę. Żadnych efekty uboczne, z wyjątkiem jednego szczególnego epizodu, który się wyróżnia. Badania pokazują jedynie, że MK-677 może doprowadzić do skoków poziomu glukozy we krwi, ciśnienia krwi, a nawet ryzyka zastoinowej niewydolności serca w przypadku osób, ze znacznymi chorobami sercowymi. Dlatego zawsze dobrym pomysłem jest ograniczenie spożycia węglowodanów i utrzymanie poziomu insuliny i cukru we krwi na tyle, na ile możesz. Oczywiście MK-677 nie jest zalecany dla pacjentów chorych na raka, ponieważ jest substancją anaboliczną, która promuje produkcję hormonu wzrostu i IGF.

Podsumowanie:

Ibutamoren to bardzo dobry związek, który z całą pewnością pomoże osiągnąć ci wyższy poziom sportowy. Nie oznacza to jednak, że wystarczy w budowaniu atletycznej sylwetki. Treningi, suplementacja, dieta oraz dbanie o sen to zdecydowanie najważniejsze czynniki. Przyjmując MK, musisz również pamiętać, aby dostarczać białko w dużych porcjach, ab mieć szansę na uzyskanie optymalnych efektów.

sarm-sarmy-sklep-internet-jakosc

LGD4033

LGD-4033 jest selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM), który zwykle spotkamy pod nazwami Anabolicum i Ligandrol. Znany jest przede wszystkim ze swoich właściwości zwiększających masę mięśniową, które przy tym nie prodokują zbyt wielu skutków ubocznych. Z tego powodu jest tak popularny wśród kulturystów i adeptów siłowni.

Kulturystyka a LGD-4033

Anabolicum działa podobnie jak substancja oparta na sterydach anabolicznych, ponieważ ma zdolność szybkiego zwiększania masy mięśniowej przy jednoczesnym zmniejszeniu ogólnej tkanki tłuszczowej. Przemysł farmaceutyczny odnosi się do LGD-4033 jako SARM, czyli „selektywny modulator receptora androgenowego”. Początkowo opracowany przez Ligand Pharmaceuticals, rozwój LGD-4033 można przypisać Viking Therapeutics, która jest zupełnie inną firmą.

Jak działa LGD-4033?

LGD-4033 łączy się z selektywnymi receptorami androgenicznymi znajdującymi się w tkankach kości i mięśni, co pozwala uniknąć kontaktu z tkankami głównych organów organizmu, takich jak serce, gruczoł krokowy i gruczoły łojowe. W rezultacie SARM nie powoduje tylu niepożądanych skutków ubocznych często związanych ze sterydami, które mają tendencję do wtrącania się w działanie tych głównych narządów oraz tkanek.

Czego można oczekiwać po cyklu na LGD 4033?

Stosowanie LGD 4033 jest bardzo podobne do tego, co daje pierwszy cykl i testosteron, co czyni go idealnym do rekompozycji sylwetki. Jest to również najbliższa rzecz, jaką dostaniesz do testosteronu, ograniczając przy tym skutki uboczne. Warto tutaj zauważyć, że przyjmowanie Ligandrolu podczas diety z nadmiarem kalorii i cyklu D-bol może prowadzić do niewielkiej retencji wody, ale to nic, czego nie możesz przeżyć. Plus, efekty te szybko się zmniejszają.

Rezultaty na LGD-4033

Podczas pierwszej próby klinicznej LGD-4033 uczestnicy otrzymywali dzienną dawkę Ligandrolu 1,0 mg na dobę przez 21 dni, co doprowadziło do przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej o 2 kilogramy przed końcem okresu próbnego. Teraz wyobraź sobie, jakie wyniki możesz uzyskać, gdybyś przyjmował dzienną dawkę 10 mg przez 6 tygodni.

Większa siła: LGD-4033 jest świetny do przełamania zastoju siłowego. Według większości użytkowników SARM może zwiększyć siłę w ciągu zaledwie trzech tygodni.

Utrata tkanki tłuszczowej: LGD-4033 pomaga naturalnie budować masę mięśniową i zmniejszać przy tym katabolizm. Ponieważ tkanka mięśniowa jest trudniejsza do utrzymania niż tłuszcz, sensowne jest, aby organizm zaczął spalać tłuszcz, aby kontynuować funkcjonowanie, a nie mięśnie. W tym właśnie pomaga LGD.

Świetne uczucie: Jedną z największych zalet LGD-4033 jest to, że daje mnóstwo energii i emocji przez cały dzień. Nie musisz przechodzić przez wzloty i upadki związane z innymi lekami. Zamiast tego, będziesz cały czas czuł się pozytywnie bez wahań emocji i napadów agresji.

Pompa mięśniowa: Najprawdopodobniej będziesz utrzymywał pełniejsze i bardziej wyżyłowane mięśnie dłużej, gdy będziesz korzystał z LGD-4033.

Możliwe efekty uboczne

Po przeczytaniu tych wszystkich zachęcających rezultatów, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy nie ma żadnych skutków ubocznych związanych z użyciem LGD 4033. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że trzeba kupić LGD-4033 z legalnego źródła. Jeżeli mamy dostęp do takiego produktu, szansa na wystąpienie skutków ubocznych jest o wiele niższa. Przyjrzyjmy się jednak temu, co może na nas czekać, ponieważ zawsze lepiej być tego świadomym.

Najczęstsze działania niepożądane to bóle głowy, nudności, retencja wody i zmęczenie. Trudno powiedzieć, czy skutki uboczne są spowodowane LGD-4033, ponieważ wiele informacji o potencjalnych skutkach ubocznych może pochodzić od osób, które w rzeczywistości nawet nie korzystały z LGD-4033. Jest to spowodowane tym, że ten środek jest stosunkowo często podrabiany. Jednak jeżeli kupisz prawdziwą LGD-4033, wszystko powinno być dobrze.

Jak dawkować LGD-4033

Najlepiej byłoby rozpocząć eksperymentowanie z 5 mg dziennie. Użytkownicy donoszą, że już dawka od 5 do 10 miligramów doskonale nadaje się do budowania beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększania siły. Oczywiście zawsze możesz zacząć od małej dawki i stopniowo ją zwiększać. Niektórzy użytkownicy zgłaszali dawkowanie od 20 do 30 mg dziennie, jednak może to nie być najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Możesz oczekiwać dobrych wyników przy niższych dawkach i będzie to znacznie bezpieczniejsze.

Anegdotyczne doświadczenia pokazały, że cykle LGD-4033 trwają zazwyczaj od 6 do 8 tygodni. I znowu są użytkownicy, którzy decydują się go stosować przez dłuższy czas, ale to zależy od ciebie. Okres półtrwania Ligandrolu wynosi od 24 do 36 godzin. Oznacza to, że dawkowanie raz dziennie jest wystarczające. Możesz więc wziąć je raz dziennie rano podczas śniadania.

Podsumowanie:

Jeśli chcesz rozpocząć bardzo bezpiecznie, idealna dawka wynosiłaby 5 do 10 miligramów dziennie przez 6 do 8 tygodni. Pamiętaj, że Ligandrol jest nadal badaną substancją chemiczną. Nie oznacza to jednak, że jest się czego obawiać. Produkt ten, to silny booster, który przyniesie świetny efekt. Trzeba jednak pamiętać, jak istotna jest przy tym dieta, a szczególnie spożywane białko, oraz ćwiczenia.

sarm-sklep-kup-online

Andarine S4

Receptory androgenne (AR) to receptory reagujące na działanie substancji steroidowych oraz androgenów. Jest to istotny mechanizm jeśli chodzi o wpływ na ekspresję genów. Receptory androgenne w połączeniu z białkami oczekują w cytoplazmie komórkowej na pojawienie się odpowiedniej substancji steroidowej. Aktywacja AR wywołana przyłączeniem ligandu ( w tym przypadku steroidu) pozwala na przemieszczenie utworzonego kompleksu do jądra komórkowego. Tam z kolei łączą się z elementami odpowiedzi zawartymi w DNA i przy udziale odpowiednich substancji wpływają na tempo tworzenia odpowiednich struktur.

W celu aktywacji tylko wybranych receptorów androgennych odpowiedzialnych za tworzenie wyselekcjonowanych struktur stworzono grupę związków, którą nazwano SARMs. Selektywne Modulatory Receptorów Androgennych (SARMs) pozwalają na ingerencję w :

proces wzrostu tkanki mięśniowej
proces mineralizacji tkanki kostnej
przy jednoczesnym zminimalizowaniu działań ubocznych wynikających z nadmiernej aktywności testosteronu.

Andarine (S4) to związek należący do grupy Selektywnych Modulatorów Receptorów Androgennych (SARMs). Charakteryzuje go silne działanie anaboliczne. Andarine (S4) powoduje wzrost zarówno masy mięśniowej jak i siły mięśniowej. Przyrost jest wynikiem silnego powinowactwa do receptorów androgennych. Dodatkowo wpływa korzystnie na mineralizację układu kostnego. Wsparcie rozbudowy tkanki kostnej wynika z aktywacji syntezy osteoblastów oraz hamującego wpływu na produkcję osteoklastów. Andarine (S4) skutecznie obniża zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie.Wynika to z faktu redukcji aktywności enzymu lipazy lipoproteinowej. Siła działania Andarine (S4) bardzo często porównywana jest do efektów wywoływanych przez sterydy anaboliczne. Jej działanie wywołuje jednak zdecydowanie mniej działań niepożądanych.

Stosowanie Andarine (S4) wykazuje stosunkowo duże bezpieczeństwo dla wątroby. Nie wykazuje też tendencji do powodowania wzrostu ciśnienia tętniczego. Nie wywołuje także negatywnego wpływu na gospodarkę lipidową organizmu.

Działanie Andarine (S4) nie zasila także puli estrogenów. Co przekłada się na zmniejszenie ilości działań niepożądanych wynikających z nadmiernej aktywności żeńskich hormonów.

Mechanizm działania

Mechanizm działania Andarine (S4) polega na aktywacji receptorów androgennych. Przekłada się to na ekspresję genów i pobudza syntezę białek wykorzystywanych do rozbudowy masy mięśniowej oraz ich ochronę.

Andarine (S4) ma także pozytywny wpływ na redukcję przerostu gruczołu krokowego potocznie nazywanego prostatą. Jego profil ochronnego działa na prostatę jest porównywalny do finasterydu. Stosowanie Andarine (S4) nie powoduje jednak redukcji masy mięśniowej.

Zastosowanie w sporcie

Stosowanie Andarine (S4) wpływa korzystnie na efekt widoczności mięśnia. Przyjmowanie preparatu zgodnie z zaleceniami powoduje, że mięsień staje się pękaty i utwardzony.Co przekłada się na jego lepszą ekspozycję. Andarine (S4) wspiera rozrost masy mięśniowej i korzystnie wpływa na mineralizację tkani kostnej. Innymi słowy produkt pozwala na uzyskanie efektów w postaci twardej i zbitej muskulatury oraz wzmocnienie kości, które stanowią oparcie dla garnituru mięśniowego. Andarine (S4) wywiera także duży wpływ na redukcję zawartości tkanki tłuszczowej.

Dawkowanie

Dzienna dawka Andarine (S4) to 40-75 mg. Zaleca się przyjmowanie preparatu w 2 lub nawet 4 dawkach podzielonych. dzielenie dawek wynika ze stosunkowo krótkiego okresu półtrwania wynoszącego 2,6-5,3 godziny. Sugeruje się także, aby 1 lub 2 dawki zastosować w czasie okołotreningowym. Andarine (S4) przyjmowane w dawkach powyżej 50 mg na dobę może powodować działania uboczne. Najlepsze efekty przynosi stosowanie preparatu przez okres 6-8 tygodni.

Działania uboczne

W przypadku przyjmowania Andarine (S4), tak jak każdego innego preparatu, może dojść do pojawienia się działań ubocznych. Dochodzi do niego jednak tylko w sytuacji, gdy zostaną przekroczone zalecane dawki dzienne. Andarine (S4) może powodować zaburzenia pracy receptorów androgennych umiejscowionych w gałce ocznej. Objawia się to pogorszeniem wzroku szczególnie zauważalnym po zmroku oraz zażółceniem pola widzenia. Niekorzystny wpływ Andarine (S4) na wzrok jest działaniem ubocznym, które ustępuje po zmniejszeniu stosowanych dawek lub całkowitym zaniechaniu przyjmowania preparatu. Aby zapobiec objawom niepożądanym można przyjmować preparat zgodnie z następującym schematem: 5 dni zażywania, a następnie zachować 2 dni odstępu.

Opakowanie

Andarine (S4) jest dostępne w formie kapsułek. Każda kapsułka zawiera 25 mg substancji czynnej. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek preparatu.

Podsumowując

Andarine (S4) to :

bezpieczny preparat powodujący efekty zbliżone do sterydów anabolicznych
zwiększony przyrost masy mięśniowej i wpływa korzystnie na ekspozycję mięśnia
mineralizacja układu kostnego
wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej
wpływ na redukcję przerostu gruczołu krokowego ( prostaty)
wysoka biodostępność produktu po podaniu doustnym
krótki okres półtrwania

kup-internet-online-jakosc-masa-doping

YK11

W kręgach kulturystycznych dużo mówi się o zdolności YK11 do pomocy kulturystom w osiągnięciu ostatecznego potencjału fizycznego i psychicznego. Wiadomości stają się jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ użytkownicy twierdzą, że SARM nie przynosi żadnych skutków ubocznych. Na pierwszy rzut oka YK11 wygląda jak zwykły SARM, ale po bliższym zbadaniu okaże się, że nie jest to zwykły związek. W tym artykule zbadamy wszystko, co musisz wiedzieć o tym związku, mechanizm działania, efekty, oraz potencjalne skutki uboczne.

Czym jest YK11 ?

Zainteresowanie społeczności kulturystycznej YK11 wynika z faktu, że obiecuje ona szybkie zwiększenie masy mięśniowej bez żadnych skutków ubocznych, których wszyscy chcą zawsze uniknąć. YK11 należy do grupy selektywnych modulatorów receptora androgenowego (SARM). Zasadniczo to, co robi YK11, to selektywnie wiąże się z receptorami androgenowymi w mięśniach i kościach. W ten sposób znacznie zwiększa się zdolność do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Ponieważ YK-11 jest selektywny w swoich działaniach, podczas eksperymentowania z tym SARMem nie doświadczysz wielu efektów ubocznych. Badania pokazują również, że YK11 ma zdolność do zmniejszania aktywności miostatyny, co czyni ją inhibitorem miostatyny. Sarm YK-11 jest zdecydowanie jednym z najsilniejszych. Jednak mimo że YK-11 jest niezwykle silny, należy pamiętać, że przeprowadzono tylko kilka badań z tym związkiem. Jest to główny powód, dla którego większość ludzi woli korzystać z SARM, takich jak Ostamuscle, RAD-140 lub GW-501516 z uwagi na bezpieczeństwo.

Jak działa YK11

YK11 ma podobną strukturę chemiczną jak DHT, co pokazuje sposób, w jaki wiąże się on z receptorami androgenowymi. Organizm produkuje DHT naturalnie w celu zwiększania zdrowia prostaty, wzrostu włosów i odpowiedniego rozwoju dojrzewania. Gdybyśmy mieli zaklasyfikować YK11 jako SARM, byłby to prawie najsilniejszy tego typu na rynku. To dlatego, że aktywuje tylko częściowo receptory androgenowe, co powoduje, że kataboliczne działanie androgenne nie występuje. Ponadto YK11 jest znany jako inhibitor miostatyny.

Naukowcy przeprowadzili badanie komórkowe, aby dowiedzieć się, jak działa na budowanie mięśni. Wyniki pokazują, że YK 11 wpływa na zwiększenie poziomu folistatyny. Follistatyna jest kolejnym naturalnie występującym białkiem w organizmie człowieka, który pomaga w kontrolowaniu miostatyny. Myostatyna jest hormonem, którego zadaniem jest ograniczenie niepohamowanego wzrostu mięśni. Do tej pory tylko YK11 ma zdolność do hamowania miostatyny. Dalsze dowody sugerują, że YK11 może również wpływać na wzrost kości i ich gęstość.

YK11- rezultaty

Zwiększa rozmiar mięśni
YK11 ma niesamowitą zdolność do stymulowania wzrostu mięśni. Mówi się, że jest tak silny jak S23. To dlatego, że naturalnie zwiększa poziom folistatyny, co z kolei zwiększa zdolność organizmu do wytwarzania komórek mięśniowych. Follistatyna jest również odpowiedzialna za hamowanie miostatyny, co otwiera się na możliwość nieograniczonego wzrostu mięśni. Ale jeśli efekty folistatyny zostaną w jakikolwiek sposób zahamowane, nie będzie można stłamsić miostatyny, co sprawi, że YK11 będzie nieskuteczny. Mówi się także, że podczas stosowania drastycznie większa się również siła. Nie ma jednak badań przeprowadzonych na ludziach, które mogłyby poprzeć te dane. Mamy tylko niepotwierdzone dowody oparte na opiniach kulturystów oraz sportowców. Mówią, że w krótkim czasie udało im się uzyskać znaczną redukcję tkanki tłuszczowej i przyrost masy mięśniowej.

Wzmacnia kości
Dostępne dowody wskazują, że YK11 może zwiększać wytrzymałość kości poprzez wiązanie się z receptorami androgenowymi, co jest podobne do tego, co robi większość SARM. YK11 może również zwiększyć ilość aktywowanego PKB (kinazy białkowej B) obecnej w komórkach organizmu, co ułatwia wzrost komórek kostnych. Nie zapominajmy, że trzeba mieć silne, zdrowe mięśnie i kości, aby uniknąć złamań. Może być również w stanie pomóc w tym zakresie, ponieważ jest bardzo skuteczny w budowaniu mięśni, wspiera zdrowie kości i łagodzi skutki łamliwości kości.

Czy YK11 ma efety uboczne?
Po pierwsze, dawkowanie ma ogromny wpływ na potencjalne skutki uboczne. Im wyższa dawka, tym większe ryzyko wystąpienia niepożądanych działań. Zazwyczaj Sarmy nie mają ma żadnych poważnych skutków ubocznych, ale z YK wydaje się nieco inny. Ponieważ YK11 jest tak niezwykle silny, byli ludzie, którzy doświadczyli skutków ubocznych podczas eksperymentowania z tym związkiem. Najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym była agresja. Niektórzy twierdzą również, że YK hamuje naturalną produkcję hormonów. Dlatego często zaleca się PCT po eksperymentach z YK. Brak jest również informacji o tym, czy YK11 jest toksyczny dla wątroby, czy nie. Stosując się jednak do zdrowych dawek, wszystko powinno być w jak najlepszym pożądku.

Podsumowanie:

YK11 jest jednym z najsilniejszych związków obecnie dostępnych na rynku i ma bardzo silny efekt. Ale ponieważ nie mamy wystarczająco dużo informacji na ten temat, nie możemy jeszcze dokładnie go przedstawić oraz z dużą dokładnością oszacować potencjalnych rezultatów, oraz wystąpienia skutków ubocznych. Dotychczasowe badania napawają jednak organizmem, ponieważ jak do tej pory badania wykazywały tylko dobrą stronę substancji.

sklep-sarmy-sarm-online

S23

Receptory androgenne (AR) to receptory reagujące na działanie substancji steroidowych oraz androgenów. Jest to bardzo ważny mechanizm jeśli chodzi o wpływ na ekspresję genów. Receptory androgenne w połączeniu z białkami oczekują w cytoplazmie komórkowej na pojawienie się odpowiedniej substancji steroidowej. Aktywacja AR na skutek przyłączeniem ligandu ( w tym przypadku steroidu) pozwala na przemieszczenie utworzonego kompleksu do jądra komórkowego. Tam z kolei łączy się z elementami odpowiedzi androgennych zawartymi w strukturze DNA. Przy udziale odpowiednich substancji wpływają na tempo tworzenia specyficznych struktur.

W celu aktywacji tylko wybranych receptorów androgennych odpowiedzialnych za tworzenie wyselekcjonowanych struktur stworzono grupę związków, którą nazwano Selektywnymi Modulatorami Receptorów Androgennych w skrócie SARMs. Pozwalają one na ingerencję w konkretne procesy np. :

proces wzrostu tkanki mięśniowej
proces mineralizacji tkanki kostnej
przy jednoczesnym ograniczeniu działań niepożądanych wynikających z nadmiernej aktywności testosteronu.

Regulacja w zakresie procesów zachodzących w trakcie metabolizmu lipidów w dużym stopniu przekłada się na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Czego efektem jest nie tylko utrata zbędnych kilogramów (co jest istotną kwestią jeśli chodzi o dietę redukcyjną) ale także pozwala na osiągnięcie gęstej, twardej i odtłuszczonej masy mięśniowej.

S23 jako niesteroidowy suplement diety nie wywiera wpływu na poziom wolnego testosteronu. Nie wykazuje również wpływu na rozrost gruczołu krokowego (prostatę) w przeciwieństwie do innych szeroko stosowanych sterydów anabolicznych. S23 jest więc w bezpiecznym środkiem, którego suplementacja może odbywać się wraz innymi preparatami stosowanymi w celu zwiększenia i rozbudowania masy mięśniowej.

Stosowanie S23 pozwala na uzyskanie większą twardość, suchość i użylenie masy mięśniowej przy znacznym ograniczeniu działań ubocznych w postaci łysienia czy powiększenie gruczołu krokowego (prostaty).

Aspektem na który należy zwrócić uwagę w przypadku S23 jest fakt, że podczas cyklów suplementacji zaleca się przeprowadzenie PCT (Post Cycle Therapy). Jest to uwarunkowane tym, że S23 w przeciwieństwie do pozostałych SARMs w znacznym stopniu wpływa na endogenną produkcję testosteronu. Dodatkowa suplementacja PCT ma za zadanie:

zachowanie beztłuszczowej masy ciała
utrzymanie osiągniętej wytrzymałość
zachowanie siły mięśniowej
zachowanie wydolność tlenowej.
Kompleks wielu substancji pomocniczych stosowanych w trakcie PCT zapewni aktywację osi podwzgórze – przysadka – nadnercza a tym samym wpłynie na:

syntezę endogennego testosteronu,
wyrzut hormonu wzrostu
ochronę hepatocytów
obniży poziom estrogenu.
Warto zaznaczyć, że suplementy PCT to środki o działaniu antyestrogenowym, wykazujące silne działanie protekcyjne redukujące ryzyko wystąpienia ginekomastii czyli powiększenia gruczołu piersiowego u mężczyzn lub nadmiernego nawodnienia organizmu.

Mechanizm działania

S23 to najsilniejszy preparat zaliczany do grupy Selektywnych Modulatorów Receptorów Androgenowych (SARMs). Mechanizm działania S23 polega na aktywacji receptorów androgennych. Przekłada się to na ekspresję genów i pobudza syntezę białek wykorzystywanych do rozbudowy masy mięśniowej oraz ich ochronę jak również wpływa na procesy mineralizacji tkanki kostnej.

Stosowany samodzielnie przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowe przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej.

S23 ma także pozytywny wpływ na redukcję przerostu gruczołu krokowego potocznie nazywanego prostatą.

Zastosowanie w sporcie

Stosowanie S23 wpływa korzystnie na efekt widoczności mięśnia. Przyjmowanie preparatu zgodnie z zaleceniami powoduje, że mięsień staje się pękaty i utwardzony również użylenie tkanki mięśniowej ulega wyraźnej poprawie. Stosowanie S23 wspiera więc rozrost masy mięśniowej i korzystnie wpływa na mineralizację tkani kostnej. Innymi słowy produkt pozwala na uzyskanie efektów w postaci twardej i zbitej muskulatury oraz wzmocnienie kości. S23 jest szczególnie wskazane u osób w trakcie diety redukcyjnej ponieważ wywiera duży wpływ na redukcję zawartości tkanki tłuszczowej.

Dawkowanie

Dzienna dawka S23 to 12,5-25 mg. Zaleca się przyjmowanie preparatu w 1 lub 2 tabletek dziennie. Najlepsze efekty przynosi stosowanie preparatu przez okres 8 tygodni.

Stosowanie S23 nie jest rekomendowane dla osób poniżej 21 roku życia.

Opakowanie

S23 jest dostępny w formie tabletek. Każda tabletka zawiera 12,5 mg substancji czynnej. W opakowaniu znajduje się 90 tabletek preparatu.

Podsumowując:

S23 to:

niesteroidowy suplement wykazujący silne działanie anaboliczne
wyraźne zwiększenie siły
wyraźne podniesienie wytrzymałość
poprawa użylenie tkanki mięśniowej
podnoszenie twardość tkanki mięśniowej oraz jej suchość
wyraźny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej
zatrzymanie utraty masy mięśniowej nawet w trakcie diety redukcyjnej
zatrzymanie rozrostu gruczołu krokowego (prostaty)
suplement, który można łączyć z innymi preparatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *