GW-501516 Cardarine 120 tabs – 5mg/tab -130zł

GW-501516 Cardarine, czyli o tym, jak efektywnie ćwiczyć na masę mięśniową…


Gw-50156 Cardarine to preparat typu sarm, promujący szybki rozrost tkanki mięśniowej, zawierający Endurobol – związek o skomplikowanej nazwie, który jest związkiem oddziaływującym z receptorem PPAR (aktywowanym proliferatorami peroksysomów delta). Brzmi dziwnie, prawda? Chodzi o to, że wspomniane receptory pełnią funkcję transkrypcyjnych czynników. Transkrypcja to proces wytwarzania RNA na matrycy DNA. RNA to nic innego jak kwas rybonukleinowy. Dzięki niemu, mogą być stale odtwarzane organelle komórkowe, w sytuacji gdy ich poprzednie formy zostaną uszkodzone lub zwyczajnie się zużyją. W każdym razie wspomniane wyżej receptory, zależne są od liganda, czyli od związku, który wykazuje zdolności do wiązania się z nimi. Takie możliwości wykazuje endurobol. Wspierając procesy transkrypcyjne, ułatwia powstawanie nowych organelli komórkowych, tym samym, ułatwiając nie tylko zamierzoną hipertrofię mięśni, ale i ich powysiłkową regenerację.
Receptory PPAR obecne są głównie w mięśniach szkieletowych i w tkance tłuszczowej. U człowieka aktywacja receptorów PPAR powoduje spore korzyści, gdyż umożliwia znaczne poprawienie metabolizmu. Warto wiedzieć, że PPAR jest uważany za regulator metabolizmu energetycznego i odpowiada za katabolizm (rozpad) kwasów tłuszczowych.

Jak działa Cardarine? – opis poniżej

Jakie korzyści wynikają z przyjmowania GW-501516 Cardarine?

Badania laboratoryjne jednoznacznie wskazują, że przyjmowanie agonistów receptorów PPAR stymuluje lipolizę (rozpad tłuszczów), umożliwia wychwycenie kwasów tłuszczowych z krwi, wiąże kwasy tłuszczowe również wewnątrz komórek, zwiększa ich utlenianie w mitochondriach i peroksysomach. Ponadto, w trakcie przyjmowania substancji zawartej w gw, zahamowana zostaje koncentracja trójglicerydów. Związek wspomaga też syntezę glukozy. Inna izoforma PPAR występuje wyłącznie w mięśniach, i odpowiada wyłącznie za procesy przemian kwasów tłuszczowych. Jednak, nie tylko to ważne. Połączenie endurobolu z PPAR umożliwia powstanie większej ilości mitochondriów. Te niewielkie komórkowe struktury, pełnią kluczową rolę w procesie oddychania komórkowego, wytwarzaniu energii. Im więcej mitochondriów, tym lepiej można wykorzystać tlen i substancje odżywcze pochodzące z krwi. Powstanie wówczas więcej energii, sprzyjającej rozwojowi mięśni. Udało się również udowodnić, że obecność związków aktywujących receptory PPAR sprzyja rozwojowi włókien mięśniowych. Umożliwia też szybką utylizację tyvh, które są już stare, uszkodzone i nie mogą prawidłowo sprawować swoich funkcji.
Warto w tym punkcie wspomnieć i o tym, że endurobol reguluje gospodarkę glukozową. Prawidłowe stężenie glukozy we krwi i odpowiednie stężenie insuliny zapobiega napadom wilczego głodu. Dzięki temu, nasze diety w końcu zaczynają mieć sens!

Cordarine sprzyja rozwojowi wolno kurczliwych włókien mięśniowych. Suplement cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku. Bardzo ważne jest to, że umożliwia niezwykle szybki i trwały rozpad tkanki tłuszczowej, pozostawiając mięśnie w stanie nienaruszonym. Białka komórkowe pozostają nie tknięte!  Ponieważ, preparat zawiera związek, który znakomicie buduje mięśnie, chroni je, wspomaga syntezę mitochondriów, umożliwia bardzo szybkie przystosowanie organizmu do nieprzeciętnego wysiłku fizycznego. Dlatego też, gw uznawany jest za doping. Powoduje wzrost wytrzymałości na jakikolwiek wysiłek fizyczny!

Dawkowanie

Cardarine należy do segmentu preparatów typu suplementy i odżywki. Pamiętaj, że jest to środek, który rewelacyjnie działa na rozbudowę masy mięśniowej. Nie musisz go łykać w ogromnych ilościach, by uzyskać pożądany efekt. Jedno opakowanie zawiera 120 tabletek, a każda z nich ma 5 mg substancji czynnej.

Przyjmując preparat, spodziewaj się szybkich efektów, takich jak:

szybka utrata tkanki tłuszczowej
szybki rozrost tkanki mięśniowej
obniżenie frakcji złego cholesterolu
żadnych napadów głodu
brak zmęczenia
ustabilizowanie gospodarki glukozowej ustroju
zwiększenie wytrzymałości organizmu

Komentarz do “GW-501516 Cardarine 120 tabs – 5mg/tab -130zł

  • 09/05/2019 o 16:22
    Permalink

    Cardaryna , palce lizać , wzyciu lepszej nie podjadałem 🙂 , 7cm w pasie mniej !!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *