LGD4033 Ligandrol 120tabs – 2mg/tab -110 zł

Jak aktywnie wspomóc rozwój masy mięśniowej?

Jak to jest, że ja aktywnie ćwiczę, zdrowo się odżywiam, dużo śpię, a i tak wyglądam jak chucherko w porównaniu do kolegi, który niewiele robi w celu osiągnięcia muskularnej sylwetki sportowca?

Odpowiedź jest prosta. Chodzi o to, że każdy z nas, ma indywidualną, genetycznie uwarunkowaną ilość i jakość receptorów androgenowych, które w znacznym stopniu odpowiadają za wygląd naszych mięśni. Jak to możliwe? Receptory androgenowe znajdują się na powierzchni naszych mięśni. Jeśli jakiś hormon androgenowy (np. testosteron) się z nimi powiąże, jest to sygnał dla komórki, by ta poczęła rozbudowę mięśni. Dochodzi wówczas do syntezy licznych komórkowych białek, syntezy organelli komórkowych, tak, by realny stał się również wzmożony metabolizm komórkowy. Wszystko odbywa się w myśli idei, że skoro mięśnie dużo pracują, to powinny być większe, tak, by ich włókna nie niszczyły się przy każdym kolejnym wysiłku. Tym samym, wzmożone jest też zapotrzebowanie na tlen i substancje odżywcze.
Jeśli, masz zbyt małą ilość receptorów androgenowych, to nawet jeśli Twoje ciało wytwarza znaczne ilości testosteronu, Twoja masa mięśniowa nie zwiększy się tak szybko, jak masa wspomnianego wyżej kolegi, a być może i nawet w ogóle się nie zwiększy… Chyba, że, zdecydujesz się wspomóc swoje receptory androgenowe.
SARM, czyli selektywne modulatory receptora androgenowego
Sarm to produkty idealne dla osób, które za wszelką cenę pragną wspomóc swoje mięśnie, nie rujnując przy tym swojego zdrowia. Produkty sarm, działają wyłącznie na selektywne receptory. Oznacza to, że wywierają konkretny efekt, działają wyłącznie na receptory androgenowe, a więc, nie uszkadzają żadnych innych struktur. Jednym z najbardziej polecanych produktów tupu sarm jest LGD4033 Ligandrol. Dlaczego?

O tym, przeczytasz poniżej.

LGD4033 Ligandrol

LGD4033 Ligandrol cechuje się bardzo wysokim powinowactwem do receptorów androgenowych. Oznacza to, że jego wpływ na wspomniane receptory jest ogromny, kilkukrotnie większy niż wpływ testosteronu. Jeśli, testosteron na Ciebie nie działa, LGD4033 powinien zrobić to za niego. Produkt wywiera silny wpływ anaboliczny na mięśnie i stwarza rewelacyjne środowisko dla procesu hipertroficznego. Dzięki temu, że związek zawarty w preparacie, połączy się z receptorem, sygnał o zwiększonym zapotrzebowaniu na tlen i substancje odżywcze szybko dotrze do komórki, a więc ta, próbując zaadaptować się do nowych warunków, będzie chciała zwiększyć syntezę komórkowych elementów. Początkowo zwiększą się tylko rozmiary komórek, a potem, poczną rozbudowywać się całe mięśnie. Oczywiście, w bardzo niebanalny sposób, wzrośnie również Twoja siła. Niedługo potem pojawi się długo oczekiwana muskulatura. Co ciekawe, zniknie też tłuszcz. Dzieje się tak dlatego, że komórki które poczynają się rozrastać, aktywnie go spalają, wykorzystując jako paliwo.

Czy jeśli będę stosował LGD4033 Ligandrol, moja masa mięśniowa wzrośnie?

LGD033 Ligandrol to booster – produkt wspomagający rozrost mięśni, który jest o wiele silniejszy niż testosteron. Tym samym, Twoja masa mięśniowa na pewno wzrośnie, jeśli tylko, będziesz regularnie ćwiczył i zastosujesz kilka prostych zasad. Jakich?
Żadnej soji! Pamiętaj, że produkty sojowe zawierają fitoflawonidy – związki, które przypominają estrogeny, a więc żeńskie hormony płciowe, które są w budowie do złudzenia podobne, do tych, które produkowane są przez ciało kobiety. Unikaj ich! Nie wpływają pozytywnie na rozwój masy mięśniowej!
Odpowiednia dieta to podstawa. Zażywaj magnez, żelazo, zadbaj o odpowiednią porcję białek, węglowodanów, tłuszczów. Pamiętaj, że przyrost masy mięśniowej najlepiej zachodzi wtedy, gdy wszystkie parametry organizmu są niezaburzone. Spożywaj białko. Spore jego ilości wspierają rozwój mięśni. Wiedz, że mięśnie to przede wszystkim białko, a więc nic nie odżywi ich lepiej!
Wraz z lgd możesz stosować też inny produkt, wspomagający rozwój tkanki mięśniowej. Jest nim. np. kreatyna. Warto wiedzieć, że kreatyna to podstawowy białkowy element budulcowy mięśni. Jeśli pocznie jej brakować, oczywiste staje się, że rozwój masy mięśniowej, nie będzie możliwy. Co jeszcze? Bardzo ważne jest też to, że wspomniana kreatyna, ma nieprzeciętne możliwości do wiązania wody w komórkach mięśniowych. Ma to znaczny wpływ na proces produkcji elementów białkowych. W takim dobrze nawodnionym środowisku, proces syntezy zachodzi znacznie łatwiej i szybciej. Mięśnie dostają więc szansę na bardzo szybkie zwiększenie swych rozmiarów i objętości. Kreatyną również możesz suplementować, nawet jednocześnie z lgd. Najłatwiej przyswajalną postacią jest monohydrat lub jabłczan kreatyny.

Cykl kreatynowy

Dobrze wiedzieć, że kreatynę należy stosować cyklicznie, nie cały czas. Kreatynę zażywa się od 4 do 8 tygodni, z przerwą 1 miesiąc. Przez pierwszy tydzień stosowania należy tuż po przebudzeniu zażyć dawkę 5 gramów kreatyny, 5 gramów przed ćwiczeniami i również 5 gramów po ćwiczeniach. W kolejnym tygodniu kreatynę przyjmuje się przed treningiem i po ćwiczeniach. Najnowsze badania naukowe wskazują, że kiedy następuje przerwa w przyjmowaniu kreatyny, organizm znacznie lepiej dokarmia nią mięśnie, niż w sytuacji gdyby tej przerwy nie było. Kreatynę można śmiało stosować wraz z lgd.
Do wymarzonej sylwetki nie jest daleko. Należy jedynie, pamiętać o regularnych ćwiczeniach i odpowiedniej suplementacji.

Komentarz do “LGD4033 Ligandrol 120tabs – 2mg/tab -110 zł

  • 09/05/2019 o 17:41
    Permalink

    Jesteście od niedawna ale macie już we mnie stałego klienta 🙂 tak trzymać

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *