MK2866 Ostaryna 180tabs – 5mg/tab-130 zł

MK2866 Ostaryna – jak działa na mięśnie

MK2866 to produkt typu Sarm – selektywny modulator receptora androgenowego. Działa na zasadzie podobnej do testosteronu. Podobnie, jak nasz naturalnie wytwarzany przez organizm hormon, wpasowuje się w receptory androgenowe, zamieszone m.in. w komórkach mięśni szkieletowych.

Faktem jest, że kiedy odpowiedni związek bądź jakaś jego część, wpasuje się w komplementarny do niego receptor, zajdzie konkretna reakcja chemiczna. W tym przypadku, dochodzi do rozrostu mięśni. Ponieważ, testosteron jest dominującym hormonem mężczyzn, to właśnie głównie u nich można zaobserwować rozbudowaną tkankę mięśniową. Aby u kobiety taki proces rozbudowy mięśni mógł zaistnieć, ta musi dużo ćwiczyć, poświęcić treningowi o wiele więcej czasu niż standardowy facet. Oczywiście, zdarzają się wyjątki od reguły. Dlaczego?
Jeśli bywasz czasem na siłowni, zapewne wiesz, że bywają tam zarówno „koksiki”, jak i mężczyźni o nieco mniej pokaźnej muskulaturze, którzy jednak, wiele dają z siebie, by osiągnąć cel. Niektórym trochę łatwiej jest zbudować masę mięśniową, wcale nie dlatego, że mają więcej testosteronu, ale dlatego, że mają więcej lub lepszej jakości receptory androgenowe, które po prostu lepiej spisują się w kwestii połączenia z przeznaczonym mu hormonem. Co wobec tego zrobić, jeśli mimo wysiłku fizycznego, nadal nie udaje Ci się przypakować?
Odpowiedź jest prosta. Sięgnij po prostu po produkt typu Sarm, np. MK2866.

Dlaczego właśnie ostaryna?

Ostaryna jako jeden z niewielu preparatów na przyrost masy mięśniowej, nie zmienia się w izomer dihydrotestosteron (DHT). Wiedz, że testosteron w formie dht jest praktycznie nieczynny. Preparat nie powoduje negatywnych skutków. Ostaryna stosowana jest w leczeniu kacheksji (wyniszczenie organizmu spowodowane nowotworem, anoreksą i w przebiegu ciężkich schorzeń genetycznych). Produkt wspiera rozwój nie tylko masy mięśniowej, ale i kośca. Przy jej stosowaniu wzrasta siła mięśni. Można ją stosować wraz z keratyną. Najlepiej jest stosować ostarynę + cykl keratynowy.

Dlaczego z kreatyną ?

Taka właśnie połączona suplementacja przyniesie największe korzyści.
Ostaryna w bardzo niebagatelny sposób, umożliwi wzrost mięśni w krótkim czasie (oczywiście, pod rygorem ćwiczeń), natomiast keratyna umożliwi ich odżywienie. Stosując właściwą suplementację, zafundujesz sobie pięknie wyrzeźbione ciało, pozbawione nadmiaru tłuszczu. Dzięki stosowaniu używek możesz dłużej ćwiczyć, a nieprzyjemne zakwasy, będą Ci obce. Ostaryna umożliwia również dłuższe treningi, ponieważ w końcu Twoje mięśnie przestaną się męczyć. Na pewno zauważysz wzrost Twojej siły.
Ogromne znaczenie ma też to, że związek w ogóle nie jest podatny na działanie enzymów takich jak: reduktaza czy aromataza. Tym samym wszelkie skutki uboczne zostają zniesione. Nie powoduje zmian w stężeniu testosteronu, estradiolu i itp. Badania naukowe wykazały, że ornityna zwiększa metabolizm trójglicerydów, dzięki czemu możliwa jest jednocześnie szybka utrata masy tłuszczowej. Obniża też poziom złego cholesterolu i zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy typu II.

Mechanizm rozrostu tkanki mięśniowej przy stosowaniu produktu mk2866

Twoje mięśnie zbudowane są z licznych włókien i włókienek, jakie zawierają wewnątrz białka. Każda komórka mięśniowa musi posiadać wysoce jakościowy metabolizm, aby Twoje ruchy były wydajne. Aby jednak zbudować pokaźną muskulaturę, zwykle potrzeba czasu oraz predyspozycji genetycznych. Nie czarujmy się też, że nie każdy z nas ma dość czasu i silnej woli, by regularnie wyciskać na siłowni. Najlepsze produkty sarm zawierają w składzie ornitynę. Przy zażywaniu dawki ustalonej przez producenta (1 tabletka zawiera 5mg ornityny), szybko uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Ornityna sprawia, że szybko zwiększa się ilość komórkowych struktur, odpowiadających m.in za produkcję białkowych elementów, które w dalszej kolejności wysyłane są do włókien. Wzrasta również ilość mitochondriów, które sprawnie wykorzystują tlen i substancje odżywcze. Większy metabolizm komórkowy, umożliwia większy anabolizm komórki. Warto wiedzieć, że ornityna, ze względu na szczególne właściwości – szybki przyrost masy mięśniowej, odporność na wielki wysiłek, jest środkiem uznanym za doping. Nie może być zatem stosowana przez profesjonalnych sportowców , chociaż jak widać w praktyce sportowcy często sięgają po ten środek .
1 opakowanie zawiera 180 tabletek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *