MK677 Ibutamoren 90tabs – 10mg/tab -220zł

Jak działa MK677 Ibutamoren?


MK677 Ibutamoren to warty uwagi produkt sarm, który wiążąc się do komplementarnego mu receptora androgenowego, sprawia, że masa mięśniowa poczyna wzrastać. Produkt, jako że należy, do grupy tzw. „preparatów sarm” (selektywne modulatory receptora androgenowego), działa tylko i wyłącznie na przeznaczony mu androgenowy receptor, tym samym nie wyrządzając szkód w naszym organizmie.
Ibutamoren powoduje, że nasze komórki mięśniowe stają się wrażliwe na jego działanie. Podkreślam tu, że ibutamoren działa podobnie jak testosteron, tyle, że siła jego działania jest znacznie większa. Po prostu ma większą zdolność do wiązania się z receptorami przeznaczonymi dla testosteronu. Tym samym, w sposób analogiczny jak testosteron wywiera wpływ na masę mięśniową, tzw.: tak samo łączy się z komórkami mięśni i tak samo prowokuje je do wzrostu. Dlaczego zatem, warto sięgnąć po Ibutamoren, a nie testosteron?


Ibutamoren kontra testosteron

W zasadzie testosteron nie byłby zły, tylko, że… Niestety, nie każdy ma jednakowo wrażliwe receptory androgenowe na działanie testosteronu. Wynika to stąd, że w populacji istnieje kilka typów genetycznych. Jednym przodkowie pozostawili w genach więcej zapisanych tych receptorów, a innym mniej. Różnica jest taka, że człowiek który ma ich sporo i dobrej jakości, nie musi jakoś nadzwyczajnie się starać, by być muskularnym, natomiast inni, dużo wyciskają na siłowni, dobrze się odżywiają, a zdrowej sylwetki nie widać. Co zatem robić w takiej sytuacji?
Śmiało możesz sięgnąć po ibutamoren, który charakteryzuje się sporą siłą wiązania z receptorami, kilkanaście razy większą niż ta, jaką ma testosteron. Ibutamoren spowoduje, że Twoje komórki mięśniowe otrzymają polecenie do zwiększenia swoich zasobów organellowych. Powstaną nowe struktury budujące białkowy szkielet komórki, nowe mitochondria, odpowiadające za komórkowe oddychanie, nowe lizosomy, trawiące uszkodzone i stare białka. Zwiększy się ilość białkowych włókien, a ich jakość będzie o niebo lepsza niż do tej pory. Mięśnie będą duże, twarde. Musisz pamiętać jedynie, o regularnych wysiłkach i o tym, by przyjmować sporą ilość produktów bogatych w białka. Pamiętaj, że to właśnie białko, jest głównym materiałem budulcowym dla Twoich mięśni. Bez niego nie osiągniesz upragnionego efektu.
Ibutamorem, sprawi również, że Twoich mięśniach będzie szybciej zachodziła regeneracja. Substancja czynna bardzo skutecznie hamuje procesy kataboliczne, czyli rozpadu białek, co bardzo często zachodzi w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego. W pewnym momencie, po prostu zapasy glukozy wyczerpują się, przez co zachodzi tzw. „beztlenowe oddychanie”. Produktem tej reakcji jest kwas pirogronowy, który powoduje zakwaszenie mięśni. To przez jego obecność mięśnie po wysiłku bolą, oczywiście, wraz z mikrouszkodzeniami włókien mięśniowych. W tejże sytuacji, dalsze ćwiczenia zdają się nie mieć sensu. Nie dość, że ciało staje się obolałe, to jeszcze mięśnie zamiast zwiększać swoją objętość, są niszczone, celem pozyskania energii przez organizm. Ibutamoren bardzo skutecznie zapobiega takowym incydentom. Możesz więc ćwiczyć i ćwiczyć, a ryzyko powstania uszkodzenia jest mniejsze, a jeśli już powstanie, mięsień szybko się naprawi.

Dlaczego właśnie ibutamoren?

Ibutamoren znany jest też pod nazwą MK-677. Oprócz tego, że wywiera dobry wpływ na masę mięśniową, powoduje też wzrost gh i igf.

Co to oznacza?

Gh – inaczej hormon wzrostu, somatotropina. Wbrew pozorom nie powoduje jedynie wzrostu, ale i przyrost masy ciała. Czasami jego ilość jest w organizmie zbyt mała, co u dzieci powoduje nisko wzrosłość, natomiast u dorosłych, m.in: uniemożliwia osiągnięcie muskulatury. Poza tym, wywiera wpływ na gospodarkę węglowodanową ustroju, insukuje proces glikogenolizy i zwiększa oraz przyspiesza uwalnianie glukozy z wątroby. Co za tym idzie? Możliwe staje się szybkie wykorzystanie zasobów zgromadzonych w wątrobie, dzięki czemu zapasy nie będą magazynowane w tkance tłuszczowej, a mięśnie szybciej dostaną swój pokarm, dzięki czemu obniża się ryzyko wystąpienia długu tlenowego, skutkującego zakwasami i uszkodzeniem mięśni.

Igf– są to tzw. „inuslino podobne czynniki wzrostu”. W swoim działaniu, zachowują się trochę tak insulina, a wraz z wiekiem ich ilość znacznie się zmniejsza. Odpowiadają za poprawne wydzielanie gh (hormon wzrostu) i za regenerację tkanek. Właśnie dlatego, że występuje głównie u osób młodych, dzieciom znacznie szybciej goją się wszelakie uszkodzenia ciała. Dobrze wiedzieć, że czynniki igf, odpowiadają też za regenerację mięśni. Aby, te szybko się naprawiały i powracłay do formy po wyczerpującym wysiłku, te, powinny być aktywne. Dobra suplementacja czynnikami igf, umożliwi długotrwałe treningi bez znaczących przerw. Mięśnie szybko będą przyrastać, a do uszkodzenia jeśli już dojdzie, szybko się zregeneruje. Tym samym, nie musisz z niczego rezygnować!
Preparat mk jako sarm pomoże Ci rozbudować masę mięśniową, dodatkowo umożliwi utratę nadmiaru tłuszczu, wspomoże regenerację organizmu.
W opakowaniu jest 90 tabletek.

Każda zawiera 10 mg substancji czynnej

Komentarz do “MK677 Ibutamoren 90tabs – 10mg/tab -220zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *