O NAS

Wstęp

Strona sarms.pl została założona przez pasjonatów sportu, ekspertów w dziedzinie dopingu.

Wiele lat doświadczenia, próbowanie wielu suplementów … legalnych i tych mniej legalnych, spowodowało a raczej zmusiło nas do tego aby ktoś podszedł do tematów SARM, uczciwie z wiedzą, sprzedawał tylko sprawdzone i bezpieczne produkty. SARMS.PL to nie tylko SKLEP INTERNETOWY, to coś więcej …

Gdyby zależało nam tylko na sprzedaży, aktywowali byśmy normalnie sklep na przycisk kup. Wolimy jednak mieć z klientem kontakt mailowy, aby szybko rozwiać jego wątpliwości, poznać go, odpowiedzieć na każde pytanie, a dopiero później sprzedać produkt najwyższej jakości.

Zaznaczam że sprzedajemy produkty tylko i wyłącznie osobą pełnoletnim.

Dlaczego SARM’S

Od wielu lat na w świecie dopingu, królują takie środki jak: sterydy, peptydy, hormon wzrostu GH czy prohormony. Środki te w sporcie czy medycynie znane są od wielu lat, każdy zna ich plusy i wady, jednak parę lat temu w świecie dopingu doszło do sporego zamieszania za sprawą… tak tak właśnie Sarm.

Co to jest Sarm

Sarm czyli selektywne modulatory receptorów androgenowych. Tak bardziej na chłopski rozum … są to substancje chemiczne które łączą się z naszymi receptorami, połączenie te wytwarza reakcję. Badania wykazały że łączenie tych substancji z receptorami daje efekty w postaci przyrostów masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększenia wytrzymałości i siły naszych mięśni. Kolejnym dużym plusem jest to że stosując Sarm tak podobny w działaniu do sterydów, nie ma ryzyka rozrostu prostaty.

Dzięki temu stają się one coraz bardziej popularne w medycynie jak i w świecie sportu.

Sarm w przyszłości

Otworzyłem ten sklep z myślą o bezpieczeństwie osób które już sięgają po doping. W dzisiejszych czasach kiedy mamy wybór możemy być duzi i silni, bez  skutków ubocznych, warto jednak zastanowić się czy nie zrezygnować ze sterydów i przejść na alternatywne środki o wiele bezpieczniejsze jakim jest właśnie sarm.

Moim zdaniem SARM to kierunek w przyszłość a otwierając sklep z dobrym produktem, jestem spokojny i o swoich klientów i o rozwój strony internetowej. Patrząc nawet w obecnej chwili ilu sportowców jest łapanych na zażywaniu Sarm, można śmiało powiedzieć że doping wchodzi w nową erę … ERĘ SARMS !!!!

Co nas wyróżnia

  • tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości
  • profesjonalny i szybki kontakt
  • szybka, anonimowa i bezpieczna wysyłka
  • możliwość zakupów hurtowych i negocjacji ceny przy zakupie większej ilości sztuk
  • szybka wysyłka krajowa jak i zagraniczna
  • bezpłatna porada online

 

Nasza oferta

Z naszej oferty mogą korzystać osoby tylko pełnoletnie, przedział wiekowy jest bez znaczenia czy masz 20 czy 50 lat, pomożemy ci dzięki produktom Natural Sarms, poprawimy twój komfort życia, kondycję fizyczną, spalimy nadmiar tkanki tłuszczowej a wyniki na treningu będą takie jak nigdy dotąd.

 

Masz pytanie? Napisz do nas już dziś!