OPISY SARM

Przyrost masy mięśniowej – od czego zależy?

Jeśli trafiłeś na tą stronę, najprawdopodobniej poszukujesz sposobu na to, aby trochę przypakować. Bardzo dobrze! Pamiętaj, że facet muskularny uchodzi w społeczeństwie za prawdziwego samca alfa, któremu nie może oprzeć się żadna kobieta. Wiedz też, że wyrzeźbione ciało, to satysfakcja z życia! Badania naukowe potwierdzają, że mózg osób dobrze wytrenowanych wydziela więcej endorfin (hormonów szczęścia), niż mózg standardowego „Kowalskiego”.

Faktem jest jednak, że nie każdy facet może równie pięknie przypakować przy optymalnej ilości i jakości ćwiczeń i przy odpowiedniej diecie. Nie jest to może sprawiedliwe, ale wiedz, że to nie tyle Twój sposób życia i Twoja dieta determinują efekty Twojej pracy, ale przede wszystkim jakość i ilość receptorów androgenowych. Są to niewielkie białkowe struktury, do których przyłączają się domeny – fragmenty hormonów androgenowych, wywołując określony skutek. W tym wypadku połączenie receptora z przeznaczonym mu fragmentem hormonu powoduje wysłanie do komórki mięśniowej sygnału, o tym, że ta powinna zwiększyć swe rozmiary. Hormon, o którym mowa, czyli testosteron, wytwarzany jest m.in. pod wpływem wysiłku fizycznego.

Co wspólnego mają produkty sarm z receptorami androgenowymi?

Jeśli receptory androgenowe sa kiepskiej jakości albo jest ich niewiele, nie spodziewajmy się, że przypakujemy… Cóż, że testosteron jest wytwarzany, skoro, nie może on spełniać swojej roli? No właśnie. I tu byłby pies pogrzebany. Na szczęście istnieją produkty typu sarm, czyli modulatory selektywnych receptorów androgenowych. Mają one nieprzeciętne możliwości, ponieważ potrafią z kilkukrotnie większą siłą niż testosteron wiązać się do androgenowych receptorów, i co więcej – wiążą się nawet wtedy, gdy jakość receptora nie powala. Tym samym, informacja o tym, że potrzebna jest większa siła mięśniowa, zostaje wysłana do komórek, które muszą począć produkować więcej oraganelli komórkowych, muszą wykorzystywać i przetwarzać więcej białka, mitochondria muszą począć wykorzystywać więcej tlenu i związków mineralnych, by zwiększyć możliwości mięśni, ich trwałość, twardość, wytrzymałość. Tak rozpoczyna się proces anaboliczny. Sarm zatem, są więc niczym innym, jak zastępcami testosteronu, które zdecydowanie lepiej, niż nasz naturalny hormon radzą sobie w roli anabolików.

Jakie są produkty Sarm i jak działają?

MK-2866 Ostaryna

-MK2866 Ostaryna – znakomity anabolik, produkt typu sarm, który powoduje przyrost masy mięśniowej w bardzo krótkim czasie. Polecany jest ze względu na to, że nie powoduje przykrych skutków ubocznych, takich jak w tym samym stężeniu powodowałby testosteron. Umożliwia dłuższe niż dotychczas ćwiczenia, ponieważ Ostaryna znana jest z tego, że niweluje uczucie zmęczenia. Warto wiedzieć, że produkt uznany jest za doping, a więc, nie mogą z niego korzystać sportowcy. Chodzi o to, że zwiększa wydajność organizmu w sposób naprawdę nieprzeciętny. Środek stosowany jest też przez medycynę, w leczeniu sarkopenii i kacheksji. Związek zawarty w produkcie hamuje rozpad mięśni, a nawet przyspiesza ich wzrost. Stosując produkt, możesz długo ćwiczyć, a na zmęczenie narzekać nie możesz. Zmęczenia jest po prostu brak.

RAD-140

-RAD140 – produkt typu sarm, który wykazuje znakomite tempo metabolizmu. Ponieważ zawiera dodatkowo związek NAC, działa protekcyjnie na wątrobę, a więc, śmiało możesz go zastosować, bez obaw o swoje zdrowie. Podkręca również metabolizm białek, a więc, Twój organizm ma ułatwione zadanie – białka łatwiej się wbudowują w strukturę mięśni. Tym samym ćwicząc, będziesz prowokował swoje mięśnie do tego, by przygarnęły do siebie całkiem spore białkowe pokłady. proces budowania masy mięśniowej będzie ułatwiony.

Andaryna S4

-Andarine S4 – produkt typu sarm, wspiera nie tylko rozwój mięśni, ale i wspiera mineralizację kości. Tym samym zyskujesz gwarancję, że cały Twój szkielet pozostanie w dobrej formie. Preparat Andarine S4 aktywnie wspiera też utratę tkanki tłuszczowej. Nie tylko rozbudujesz mięśnie, ale i pozbędziesz się nadprogramowej ilości tłuszczów. Zapasy zgromadzone w tkance podskórnej zostaną wysłane do wątroby, która przetworzy je na inne, cenne związki, jakie będą mogły wykorzystać Twoje mięśnie. Z biegiem czasu przybędzie im białkowych włókien. Staną się twarde, odporne na wysiłek i przeciążanie.

Cardaryna

-GW-501516 Cardarine zawiera endurobol – związek, umożliwiający wychwytywanie glukozy w mięśniach szkieletowych. Badania naukowe, wskazują, że produkt ma właściwości lecznicze, u osób z zaburzonym metabolizmem. Umożliwia też przyrost masy mięśniowej w niezwykle krótkim czasie, poza tym, umożliwia pozbycie się zbędnego tłuszczu. Poza tym, aktywnie wpływa na zwiększenie ilości mitochondriów w komórkach mięśniowych, czyli struktur, które są niezbędne do prawidłowego procesu oddychania komórkowego. Gdyby ich nie było, nasze mięśnie byłyby malutkie i słabe. U porządnych „koksów” mitochondriów jest bardzo wiele w mięśniach, zapewniają one prawidłowe procesy metaboliczne w komórce. Wiedz, że bez prawidłowego oddychania komórkowego, nic nie jest możliwe.

Ligandrol

-LGD4033 Ligandrol  – kolejny produkt typu sarm, który powoduje bardzo szybki przyrost masy mięśniowej, a co więcej, zwiększa wytrzymałość organizmu na wysiłek fizyczny. Bardzo ważne jest to, że nie obciąża serca ani wątroby. Ceniony jest też z uwagi na swe działanie anty-kataboliczne. Warto wiedzieć, że przy ciężkich treningach, w pewnym momencie wyczerpują się zasoby energetyczne komórki. Dochodzi wówczas do tzw. „oddychania beztlenowego”. Proces oddychania wówczas zachodzi, bo zachodzić musi – nadprogramowy wysiłek go do tego zmusza, al ma to wyłącznie ujemny wpływ na nasze ciało. Dlaczego? – Mięśnie się w takowej sytuacji nie mogą budować, bo brakuje materiału i energii do ich budowania, a poza tym, niszczą się. Rozpadają się, powstają mikrouszkodzenia, co później manifestuje się jako ból mięśni i niemożność wykonywania ćwiczeń. Aby temu zapobiec, produkt LGD4033  Ligandrol ma w składzie również substancję, która aktywnie zapobiega męczeniu się mięśni i umożliwia szybkie przetwarzanie materiałów zapasowych organizmu na energię, jaka przyda się naszym ciężko pracującym mięśniom.

Stenabolic

-SR9009 Stenabolic – preparat sarm, jaki pozytywnie wpływa na rozbudowę masy mięśniowej. Poza tym, środek działa na dwa rodzaje receptorów białkowych, które uczestniczą w przemianie lipidów. Co za tym idzie, znacznie poprawi się metabolizm tłuszczowy całego organizmu. Tłuszcz będzie szybciej spalany, a na jego miejscu pojawiają się długo wyczekiwane mięśnie. Produkt sprzyja powstawaniu mięśni twardych, gęstych, dokładnie takich, jak mają kulturyści. Tłuszcz zostanie przetworzony na energię, którą zużyją Twoje mięśnie do budowy masy mięśniowej.

YK-11

-YK11 – sarm, który działa na wydzielanie folistatyny, czyli związku, który odpowiada za stężenie miozyny w organizmie. Ściślej mówiąc, folistatyna jest swego rodzaju ogranicznikiem, ponieważ nie tyle reguluje poziom białka, dzięki któremu możliwy jest wzrost, co jej rola sprowadza się do postawienia poprzeczki na pewnym etapie. Można powiedzieć, że jakość muskulatury zapisana jest w genach. Produkt YK11, umożliwia zniesienie poprzeczki i sprawia, że poziom miostatyny w znaczny sposób się zwiększy. Co wtedy? – Twoje mięśnie dostaną więcej materiału budulcowego. Szybciej zostaną zbudowane. Wystarczy trochę poćwiczyć i efekt murowany. Ponadto, produkt fajnie buduję masę mięśniową w niedługim czasie.

S-23

-S23 – jeden z najmocniejszych sarmów dostępnych na rynku. Jest to środek niesteroidowy, nie obciąża wątroby ani serca. Przeciwdziała katabolizmowi, umożliwia spalanie tłuszczu. Zwiększa wytrzymałość mięśni na wysiłek, dzięki czemu możesz ćwiczyć i ćwiczyć bez bólu. Z biegiem czasu cala Twoja siła wyraźnie wzrośnie. Produkt wpływa na zahamowanie procesów katabolicznych, nawet u osoby na diecie redukcyjnej. Tym samym dostajesz gwarancje, że absolutnie w żadnym wypadku Twoje mięśnie nie ulegną rozkładowi, tak jak dzieje się to, gdy toczy się proces tzw. „komórkowego głodu„, czyli sytuacji, gdy komórka w akcie desperacji, próbując uratować się przed śmiercią, zjada własne organelle. Na ogół sytuacja dotyczy komórek zawierających spore pokłady białka, czyli mięśni. Przyjmując S23, zyskujesz gwarancję, że tak się jednak, nie ma prawa stać. Twoje mięśnie zostaną zachowane. Zniknie jedynie nieatrakcyjny zalegający tłuszcz.

Ibutamoren

-MK677 Ibutamoren – produkt sarm, który rozbudowuje mięśnie w niedługim czasie. Umożliwia zwiększenie poziomu hormonu wzrostu, który u osoby dorosłej umożliwia wzrost masy mięśniowej. Ponadto, oddziałuje na receptory trzustkowe i stabilizuje poziom glukozy we krwi. Jest to niezwykle ważne na diecie, ponieważ wahania glukozy powodują nagły napad głodu. Ibutamoren bardzo pozytywnie działa na regenerację organizmu. Nie pozwala na powstawanie tzw. „zakwasów„. Produkt jest zatem, atrakcyjny szczególnie dla zapalonych „koksów”, którzy pragną ćwiczyć i ćwiczyć do upadłego. Produkt uniemożliwia procesy kataboliczne. Cena produktu jest adekwatna do efektu. Jakość mięśni jest rewelacyjna. Produkt Mk-677 jest uznany za doping i nie może być stosowany przez sportowców.

Pamiętaj, że nawet jeśli, Twoje receptory androgenowe są kiepskie, a testosteron niski, nie oznacza to, że nie możesz przypakować. Silne, twarde, atrakcyjne mięśnie może mieć każdy!