S23 60tabs -12.5mg/tab -170zł

Czym są produkty typu sarm?


SARM to selektywne modulatory receptora androgenowego. Znajdują się w mięśniach szkieletowych. Są niczym innym, jak niewielkimi przestrzeniami, które mają zdolności do oddziaływania z odpowiednimi związkami, zarówno z tymi, które jest w stanie wytworzyć nasze ciało, jak i z tymi heterogennymi, które otrzymujemy ze środowiska zewnętrznego, np. wraz z pokarmem. Jednym ze związków, który działa na receptory androgenowe niczym klucz, otwierający zamek, jest testosteron. Naturalnie jest to hormon, wytwarzany nie tylko przez oraganizm mężczyny, ale i przez ciało kobiety. Nie da się jednak ukryć, że mężczyźni mają go zdecydowanie więcej w swoim organizmie, niż kobiety. To między innymi właśnie dlatego, faceci są zwykle bardziej umięśnieni, mają lepiej wykształconą muskulaturę i ważą więcej, mimo nienagannej sylwetki.


Faktem jest jednak, że testosteron nie jest jedynym cudownym środkiem działającym na receptory androgenowe. Z resztą, to czy faktycznie działa w sposób efektywny, czy jego działanie jest minimalne, zależy od cech indywidualnych. Jedni mają tych receptorów więcej, dzięki czemu ich sylwetka może wyglądać naprawdę fajnie, mimo iż jej właściciel wcale dużo nie ćwiczy, a i jego sposób odżywiania pozostawia wiele do życzenia. Inni natomiast, tyle szczęścia nie mają. Bywa, że ćwiczą, ćwiczą i jeszcze raz ćwiczą, odżywiają się zdrowo, a i tak, pozostają szczupli. Od czego to zależy ? Od genów… Nasi przodkowie pozostawili nam w spadku indywidualną ilość i jakość androgenowych receptorów. Jeśli jest ich mało – niedobrze. Testosteron nie oddziałuje wówczas na te jakże ważne dla nas struktury mięśniowe, bądź oddziaływuje w bardzo niewielkim stopniu. Wówczas nasze mięśnie, nadal pozostają marne. Czy jest jakiś sposób, na to by to zmienić? Oczywiście! Istnieją, tzw. produkty sarm, które uwrażliwiają w znaczny sposób nasze receptory androgenowe, nadając im szczególnych możliwości. Dzięki preparatom sarm, które bardzo silnie łączą się się z receptorami, możliwy staje się przyrost mięśni. Jak to działa? – Związanie odpowiedniego związku z przeznaczonym mu receptorem, daje komórce mięśniowej informację o tym, że ta powinna zwiększyć swe rozmiary, gdyż organizm ostatnim czasem ma zwiększone zapotrzebowanie na siłę . Dzięki tej wiadomości, tkanka mięśniowa poczyna wzrastać. Zwiększa się ilość odpowiednich organelli, by mogły zgodnie ze swoim przeznaczeniem produkować, przekształcać, przetwarzać, naprawiać, trawić i usuwać większą ilość substartów niezbędnych do budowy i funkcjonowania mięśni. Niebawem zwiększa się również ilość bialkowych włókien, które  zaczynają robić się twardsze niż dotychczas.

S23 – produkt sarm godny polecenia

Naukowcom udało się udowodnić, że stosowanie produktu S23 działa anabolicznie na mięśnie. W niezwykle szybkim tempie stają się duże, twarde i silne, jak u kulturysty. Oczywiście, nic nie przebiega bez ćwiczeń. Należy pamiętać o wysiłku fizycznym. Produkt S23 to nie tylko znakomity booster, umożliwiający przyrost masy mięśniowej w niezwykle krótkim czasie. S23 to również spalacz tłuszczu, który umożliwia dodatkowo utratę zbędnego balastu. Sprawia, że mięśnie wykorzystują zalegający tłuszcz do produkcji ATP – energii, którą zamieniają w siłę. Bardzo ważne jest też to, że ten produkt działa wyłącznie, z resztą jak sama nazwa mówi (sarm – selektywny modulator receptora androgenowego), selektywnie. Oznacza to, że działa tylko na wybrany rodzaj receptora – dostajesz gwarancję, że Twoje zdrowie nie podupadnie po zastosowaniu tego preparatu. Wiedz, że substancja czynna zawarta w produkcie s23 wykorzystywana jest w lecznictwie. Medycyna stosuje środek do leczenia utraty masy mięśniowej, co następuje w przebiegu niektórych chorób genetycznych, czy nowotworowych.

S23 – dawkowanie

Wiedz, że S23 w nadmiarze, może spowodować zmniejszone wytwarzanie testosteronu przez organizm. Dlatego też, decydując się na ten produkt, musisz przestrzegać zalecenia. Dawka dzienna wynosi 1-2 kapsułki max / doba. Jeśli zależy Ci na zdrowej, elegancko wyrzeźbionej sylwetce, zastosuj się do polecenia.
Przyjmując ten produkt, zyskujesz 100 % satysfakcję. Efekt końcowy, oszałamiający.

Komentarz do “S23 60tabs -12.5mg/tab -170zł

  • 09/05/2019 o 16:10
    Permalink

    jestem mega pozytywnie zaskoczony !!! Byłem sceptykiem odnośnie sarmów ale to naprawdę działa , wielki plus

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *