SR9009 Stenabolic 60tabs -20mg/tab -230zł

SR9009 STENABOLIC –przyszłość dopingu

-aktywator receptorów REV-ERB
-mimetyk wysiłku fizycznego
-przyspiesza metabolizm
-zwiększa spalanie tłuszczy i glukozy
-wspomaga utrzymanie masy ciała
-poprawia wydatkowanie energetyczne
-pomaga utrzymać wynik redukcji
-zwiększa wydolność i wytrzymałość organizmu
-obniża poziom glukozy, insuliny i leptyny
-wykazuje działanie przeciwzapalne
-reguluje cykl około dobowy
-przyspiesza procesy regeneracyjne po treningu
-poprawia samopoczucie
-znosi uczucie lęku i rozbicia

SR9009 (stenabolic) jest doustnym syntetycznym związkiem aktywującym receptory REV-ERB (receptory jądrowe podobne do receptorów hormonów tyroidowych). SR9009 zalicza się do grupy związków SARM (Selektywne Modulatory Receptorów Androgenowych). Substancje te wykazują zdolności przyłączania do domen wiążących hormon (LBD), wywierając konkretnie ukierunkowany wpływ na organizm. Receptory REV-ERB są kluczowym regulatorem sprzężenia zwrotnego oscylatora rytmu dobowego, biorą udział w regulacji rytmu dobowego, wywierając istotny wpływ na procesy metaboliczne a nawet na odczuwane emocje. Występując w roli czynnika transkrypcyjnego genów odpowiedzialnych za ważne procesy metaboliczne zachodzące w wątrobie, mięśniach szkieletowych czy tkance tłuszczowej, ma kluczowy wpływ na szybkość przemiany materii oraz optymalizuje wydatkowanie energetyczne.

Stenabiolic jest agonistą receptorów REV-ERB.

 

Jego działanie opiera się na ingerencji w ekspresję genów odpowiedzialnych za metabolizm glukozy i insuliny. Wpływa na aktywność enzymów biorących udział w reakcjach komórkowych oraz zwiększa ilość mitochondriów, białek transportujących kwasy tłuszczowe i białek rozsprzęgających co wpływa na istotną poprawę siły organizmu. Nasila wiele istotnych dla funkcjonowania organizmu procesó: lipogenezy, beta-oksydacji kwasów tłuszczowych, glikolizy czy termogenezy. Regularna suplementacja SR9009 prowadzi do znacznej redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wspiera utrzymanie osiągniętych efektów. Wzrost transportu kwasów tłuszczowych do komórek mięśni szkieletowych zahamowuje powtórne odkładanie substratów energetycznych w postaci tkanki tłuszczowej. Zwiększenie ilości mitochondriów wpływa na poprawę wydolności organizmu, podnosi wytrzymałość. Wykazuje normalizujący wpływ na poziom glukozy, insuliny i leptyny. Usprawniając przemiany związków energetycznych obniża odpornośc komórek na insulinę. Tym samym pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu i trójglicerydów, pozytywnie wpływając na ogólną kondycję organizmu.
Suplementacja boosterem SR9009 optymalizuje poziom makrofagów, wykazuje działanie redukujące poziom cytokin pro zapalnych IL-6, niwelując stany zapalne. Odpowiednio dobrana dawka może pomagać w poprawie samopoczucia, znosząc uczucie lęku i rozbicia.
SR9009 to mimetyk wysiłku fizycznego. Oznacza to, że znacząco usprawnia zachodzące w trybie ciągłym procesy metaboliczne oraz zwiększa wydatkowanie energetyczne organizmu co dodatkowo aktywizuje efekty uzyskane podczas redukcji tkanki tłuszczowej. W czasie spoczynku zwiększa wydatek energetyczny średnio o 5%. Wspomaga organizm podczas uprawiania różnego rodzaju sportów zwłaszcza wytrzymałościowych. Intensyfikuje wytrzymałość i wydolność organizmu podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. W związku z szerokim spektrum działania jednocześnie indukuje procesy naprawcze co przejawia się na szybszą regenerację po treningową. Regularne przyjmowanie suplementu może wspomagać walkę z otyłością, znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia schorzeń  metabolicznych takich jak zespół metaboliczny czy cukrzyca typu 2. Po licznych badaniach oraz testach klinicznych oraz uzyskaniu zgody koncernów medycznych stenabolic mógłby być włączony jako lek w terapii.

Dawkowanie

W dotychczasowych badaniach SR9009 nie odnotowano negatywnego wpływu na organizm, co może okazać się w przyszłości kluczową kwestią.
Optymalna dzienna dawka wynosi 20-40 mg. Ze względu na bardzo krótki okres półtrwania należy spożywać go w regularnych odstępach przez cały dzień najlepiej co 2-4 godziny w zależności od wybranej dawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *