YK11 60tabs – 5mg/tab -220zł

W życiu praktycznie każdej osoby ćwiczącej siłowo przychodzi czas w którym zaczyna się ona zastanawiać nad odpowiednią suplementacją i wspomaganiem swojego organizmu.

Bardzo dużą popularnością cieszą się selektywne modulatory receptora androgenowego (w skrócie sarm). Mają one działanie anabiliczno-androgenne i ich skuteczność opiera się na łączeniu się ich z określonymi receptorami androgenowymi takimi jak testosteron czy trenbolone.
Produkty te pierwszy raz zostały zastosowane w latach 90 ubiegłego wieku. Podczas pierwszych prób ich stosowania zauważono, że znacznie zwiększają przyrost mięśni oraz przeciwdziałają rozwojowi prostaty. Działanie jakie wykazują to przede wszystkim wzrost oraz rozbudowa określonych struktur w organizmie osoby je stosującej (przyśpieszenie regeneracji potreningowej oraz spektakularny wzrost mięśni).
Jeden z najnowszych dostępnych na rynku SARM
Jakiś czas temu na rynku pojawił się najbardziej innowacyjny selektywny modulator receptora androgenowego o nazwie YK11.

Yk11 przejawia właściwości względem układu kostnego, usprawnia mineralizację i jego rozwój, wspierając układ tak by tworzył solidne podstawy dla szybko rozbudowujących się mięśni. Nie będąc z kolei zdolnymi do aktywacji receptorów AR znajdujących się w gruczole krokowym, YK11 nie prowadzi do rozrostu prostaty, dzięki temu jest bezpieczniejszą alternatywą dla sterydów androgenno-anabolicznych (SAA).

Działanie YK11 na organizm

Działanie YK11 polega na przyłączeniu się go do receptora androgenowego, dzięki czemu w komórkach mięśniowych jest wytwarzane znacznie więcej czynników anabolicznych.
Warto zauważyć, że YK11 w odróżnieniu do innych produktów tej samej grupy, działa o wiele intensywniej a jego wpływ na komórki mięśniowej jest o wiele większy niż pozostałych. Główną przyczyną jego trwalszego działania jest ograniczone działanie androgenne. Zwiększa on także poziom podstawowych miogenicznych czynników regulacyjnych (przede wszystkim wpływa na aktywację MYoD, miogeniny oraz Myf5). W związku z tym że zwiększa i przyspiesza proces powstawania mięśni szkieletowych ponad swój genetyczny potencjał, jest polecany osobom którym szczególnie zależy na  skutecznym zwiększeniu masy mięśniowej. Dzięki jego stosowaniu w trwały sposób zwiększa się także siła mięśni.

Jakie efekty daje YK-11?

selektywne modulatory receptora androgenowego (SARM) do których należy YK11 poprzez angażowanie receptorów odpowiedzialnych za anabolizm, posiadają wiele zalet oraz niewiele wad. Ponadto, wiele osób stosujących YK11 podkreśla, że nie zauważa żadnych negatywnych skutków ubocznych, podając szereg zalet które wywołuje. Do najważniejszych należy zaliczyć:
znaczące zwiększenie masy mięśniowej oraz przyspieszenie spalania tłuszczu  (w czasie stosowania produktu następuje zmiana struktury ciała zwana rekompozycją),
odczuwalne zwiększenie siły (poprzez naśladowanie szlaku anabolicznego AAS)
– znaczne zwiększenie gęstości kości,
przyspieszona regeneracja po treningowa organizmu,
– szybki i trwały wzrost dotychczasowych komórek mięśniowych.

Kompleksowy efekt jaki przynosi stosowanie YK-11 powoduje, że korzysta z niego coraz większe grono osób.Jako że jest to produkt pochodzenia medycznego, ingerujący w organizm, do podstawowych zalet z medycznego punktu widzenia zaliczyć należy:
nie uszkadza wątroby i jest całkowicie bezpieczny,
– wolny testosteron nie jest przetwarzany w dihydrotestosteron (DHT) skutkiem czego nie powoduje łysienia androgenowego,
– nie przekształca się tak jak syntetyczny testosteron w estrogen,
– najczęściej nie powoduje blokowania układu systemu regulacji i wytwarzania oraz utrzymania właściwego poziomu androgenów w organizmie (HPTA).

Czy jego stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia?

Przed rozpoczęciem cyklu stosowania produktu, warto zapoznać się z dokładną instrukcją dotyczącą jego stosowania oraz przeciwwskazań zdrowotnych. Warto także skonsultować się z lekarzem jeśli chorujemy przewlekle. Większość osób stosująca  Alphaform labs YK11 wskazała na bezpieczeństwo jego stosowania oraz brak skutków ubocznych.
Przede wszystkim nie wpływa negatywnie na gruczoł prostaty a także nie zwiększa wypadania włosów. Nie wpływa także negatywnie na wątrobę. Można go stosować nie obawiając się że ma szkodliwy wpływ na zdrowie, może być stosowany przez dłuższy okres czasu.

YK11 – gdzie kupić? jak dawkować?

Produkt można przede wszystkim znaleźć w sklepach internetowych które oferują profesjonalne preparaty na przyrost masy mięśniowej. Dostępny jest w opakowaniu 60 kapsułek i należy go stosować w ilości ok. 5 mg dziennie co odpowiada jednej kapsułce dziennie. YK11 60 tabs – 5mg/tab można stosować przez dłuższy okres czasu, producent zwraca uwagę że nie należy przekraczać ilości dwóch tabletek dziennie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *